Інформація
Пошук

Ручний інструмент

Уточнити Пошук

20.99грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Ручний інструмент

    Електричні прилади, різні розетки, вимикачі та подібні пристрої в певний час виходять з ладу і доводиться їх ремонтувати або проводити заміну. В такому випадку не обійтися без спеціальних інструментів, які допоможуть не тільки швидко провести необхідні роботи, але і зробити це якісно і надовго. Саме тому ми представили повноцінну категорію, де зібрали актуальні і недорогі прилади та інструменти. Кожен з них відіграє важливу роль як для простого господаря, так і для початківця електрика. Інтернет магазин Електрики в свою чергу представив масу цікавих варіантів гідної якості, працюємо по всій Україні і забезпечуємо безкоштовними консультаціями за вибором.

Найважливіший і при цьому недорогий інструмент в побуті — викрутка. Вона коштує досить дешево і при цьому дозволяє розібрати більшість приладів. Викруткою можна затягнути клеми, зняти кришку на вимикачі, закрутити саморізи, болти або провести демонтаж обладнання. У кожного навіть початківця електрика повинно бути кілька викруток, зокрема це хрестовій і плоский варіант. Розміри також потрібно враховувати, можуть бути викрутки під мініатюрні болти, а можуть під великі.

По можливості купуйте повноцінний набір викруток, деякі припускають основну викрутку зі змінними насадками. Ще одним простим і недорогим інструментом можна назвати пасатижі, вони дозволяють перекушувати проводи в потрібних місцях, працювати з гайками чи затягувати нескладні конструкції. Будь-який подібний інструмент повинен оснащуватися надійними ізольованими ручками, які не пропускають напруга і дозволяють зручно працювати навіть з сильними навантаженнями.

Не обійтися починаючому електрику без паяльника, наш магазин також пропонує підкатегорію з великим вибором товарів. Можна знайти оптом і в роздріб найцікавіші моделі, також не забудьте купити припій і флюс. Паяльники бувають різних типів і потужностей, вибираються в залежності від ваших вимог та сфери застосування. Добре підходить паяльник для ремонту розеток і вимикачів, також не обходитися без паяльника ремонт різної простої техніки. Знайти хороший паяльник можна тільки в спеціалізованому магазині, тому ми запропонуємо професійну консультацію і допомогу з доставкою товару транспортними компаніями. Також зверніть увагу, що асортимент інструменту і приладів регулярно поповнюється, кожен електрик повинен мати в наявності такі інструменти як гайкові ключі, індикатори викруток, стяжки, діелектричні рукавички і т. д.

Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.