Інформація
Пошук

Перфоратори

1 563.45грн.

2 352.16грн.

2 381.63грн.

3 011.20грн.

2 759.37грн.

3 466.63грн.

4 875.78грн.

2 583.45грн.

2 435.21грн.

3 311.24грн.

2 188.74грн.

1 955.67грн.

2 319.88грн.

3 398.58грн.

Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)

Перфоратори

    В наші дні онлайн можна придбати не тільки одяг, товари для будинку і т. д, але і промисловий інструмент. Найбільш якісний, але в той же час доступний за ціною ви можете знайти на порталі «Магазин Електроніки», де продаються болгарки, дрилі, свердлильні стійки і не тільки. В асортименті перевіреного постачальника також представлені перфоратори. Перед купівлею такого агрегату, варто дізнатися більше про його різновиди та особливості.

    Класифікація перфораторів

    Існує кілька класифікацій перфораторів. В рамках одного з найбільш популярних варіантів виділяють:

• Мережеві. Зручні, але стаціонарні, тобто, змушують оператора прив'язуватися до розетки.
• Акумуляторні. Оснащені нікель-металевої, нікель-кадмієвої або літій-іонною батареєю. Незамінні в тих випадках, коли доступу до електричної мережі немає.
• Пневматичні. Найчастіше використовують на місцях аварій або в зонах з підвищеною пожежонебезпекою, вибухонебезпечністю, вологістю.
• Бензинові. Замінюють відбійний молоток, користуються великим попитом у представників дорожньо-ремонтних служб.

    Класифікувати перфоратор можна і іншим способом, враховуючи, наприклад, його ваговій клас. В даному випадку виділяють легкі, середні по масі і важкі моделі. Перші вважаються універсальними побутовими, другі – професійними, здатними видати потужний удар. Що стосується важких перфораторів, то їх експлуатують фахівці на великих будівельних майданчиках.

    Альтернативний варіант класифікації – за розташуванням двигуна. В рамках такого поділу споживач знайде прямі і бочкові інструменти. Прямі цінують з їх компактність, незамінність в обмежених умовах експлуатації приладу. Бочкової користується попитом завдяки своїй ефективній системі охолодження. Рекомендації по вибору перфоратора

    Вибираючи електричні міксери, болгарки та інші інструменти, включаючи перфоратор, спирайтеся на поради експертів. Останні рекомендують у першу чергу оцінити потужність приладу, його продуктивність. Важливим моментом також є вага пристрою, номінальна частота ударів, які вона видає.

    Звернути увагу потрібно і на розмір отворів, які здатний виконати перфоратор. Інший критерій вибору – кількість режимів роботи, наявність додаткових опцій на зразок системи плавного запуску, реверсу, регулювання швидкості вала і т. д.


    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.