Інформація
Пошук

Перфоратори

1 325.03грн.

1 967.04грн.

2 881.06грн.

2 113.46грн.

1 327.04грн.

1 491.79грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Перфоратори

    В наші дні онлайн можна придбати не тільки одяг, товари для будинку і т. д, але і промисловий інструмент. Найбільш якісний, але в той же час доступний за ціною ви можете знайти на порталі «Магазин Електроніки», де продаються болгарки, дрилі, свердлильні стійки і не тільки. В асортименті перевіреного постачальника також представлені перфоратори. Перед купівлею такого агрегату, варто дізнатися більше про його різновиди та особливості.

    Класифікація перфораторів

    Існує кілька класифікацій перфораторів. В рамках одного з найбільш популярних варіантів виділяють:

• Мережеві. Зручні, але стаціонарні, тобто, змушують оператора прив'язуватися до розетки.
• Акумуляторні. Оснащені нікель-металевої, нікель-кадмієвої або літій-іонною батареєю. Незамінні в тих випадках, коли доступу до електричної мережі немає.
• Пневматичні. Найчастіше використовують на місцях аварій або в зонах з підвищеною пожежонебезпекою, вибухонебезпечністю, вологістю.
• Бензинові. Замінюють відбійний молоток, користуються великим попитом у представників дорожньо-ремонтних служб.

    Класифікувати перфоратор можна і іншим способом, враховуючи, наприклад, його ваговій клас. В даному випадку виділяють легкі, середні по масі і важкі моделі. Перші вважаються універсальними побутовими, другі – професійними, здатними видати потужний удар. Що стосується важких перфораторів, то їх експлуатують фахівці на великих будівельних майданчиках.

    Альтернативний варіант класифікації – за розташуванням двигуна. В рамках такого поділу споживач знайде прямі і бочкові інструменти. Прямі цінують з їх компактність, незамінність в обмежених умовах експлуатації приладу. Бочкової користується попитом завдяки своїй ефективній системі охолодження.Рекомендації по вибору перфоратора

    Вибираючи електричні міксери, болгарки та інші інструменти, включаючи перфоратор, спирайтеся на поради експертів. Останні рекомендують у першу чергу оцінити потужність приладу, його продуктивність. Важливим моментом також є вага пристрою, номінальна частота ударів, які вона видає.

    Звернути увагу потрібно і на розмір отворів, які здатний виконати перфоратор. Інший критерій вибору – кількість режимів роботи, наявність додаткових опцій на зразок системи плавного запуску, реверсу, регулювання швидкості вала і т. д.


    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.