Інформація
Пошук

Каучукові вироби

30.45грн.

26.10грн.

60.90грн.

93.53грн.

119.63грн.

55.68грн.

99.62грн.

106.08грн.

151.38грн.

Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Каучукові вироби

Існує величезна різноманітність електричних виробів, і для роботи більшості приладів користувачеві не обійтися без вилок і розеток. Саме з їх допомогою можливо забезпечити контакт електроприладу з електричною мережею, причому сам виріб досить добре захищена і має непоганий дизайн. Звичайні розетки і вилки створюються в корпусі з пластику або такого міцного матеріалу, він допомагає використовувати виріб у різні погодні умови і при непередбачених механічних впливах. Але велика частина таких виробів призначена для побутового використання в приміщенні, тому ми представили окрему категорію з каучуковими силовими роз'ємами.

Каучук це спеціальний матеріал, який можна використовувати в агресивному середовищі і складних експлуатаційних умовах. Каучук досить міцний матеріал і дозволяє захистити внутрішні деталі від вологи і пилу. Інші шкідливі речовини також надійно захищені, підтверджено безліччю досліджень. Ми представили досить виробів з каучуку, можна придбати оптом і в роздріб на різних умовах співпраці. Наші фахівці допоможуть вибрати товар і дадуть поради по місцях його застосування. Великою перевагою даного рішення можна назвати можливість експлуатації в місцях з підвищеною вологістю, розетка або вилка при цьому має антикорозійним ефектом.

Незважаючи на змінений матеріал корпусу, монтаж даного виробу виконується досить просто і швидко. Для електротехніки це ідеальний матеріал, який при всіх перевагах ще і довго служить без втрати основних властивостей. Каучук за своїми властивостями також не пропускає струм, володіє відмінними ізоляційними характеристиками. Якщо ви використовуєте у виробі синтетичний каучук, то він буде повністю безпечний для здоров'я, так як не містить шкідливих добавок і може активно застосовуватися як у промисловості, так і в побуті.

Інтернет магазин Електрики це професіонали у своїй галузі, ми запропонували нову популярну категорію товарів, яку оцінять ті, кому потрібно підключити електроприлад в умовах агресивного середовища. Наш асортимент представлений такими товарами:

• каучукові розетки і вилки — із заземленням і без нього;
• розетки подвійні, кабельні, на три полюси, з захищеною кришкою;
• гнізда з заземленням і без.
Якість і характеристики виробів нашого магазину вас приємно здивують, умови покупки теж.

Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.