Інформація
Пошук

Точила

1 540.43грн.

2 448.61грн.

1 406.48грн.

1 961.03грн.

1 853.87грн.

1 283.24грн.

1 409.15грн.

Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)

Точила

    Точильний верстат або просто точило – то пристосування, яке використовують, як профі, так і майстри-аматори. На сучасному ринку цей прилад представлений безліччю різноманітних моделей.

    Найбільш популярні й надійні за доступною ціною ви можете знайти на сайті компанії «Магазин Електрики», де продається виключно якісний побутовий і промисловий інструмент.

    Основна класифікація точильного верстата

    Існує кілька класифікацій точила, проте основною вважається та, що базується на технологічному призначення приладу. В її рамках експерти виділяють:

• Універсальні моделі. Такі здатні обробити переважна більшість слюсарних, столярних, верстатних ріжучих інструментів. Подібні установки стандартно обладнані горизонтальним шпинделем. Їх експлуатують для проведення одиничної та дрібносерійної роботи. Заточка з їх допомогою звичайно виконується вручну.
• Спеціалізоване точило. Обладнання, яке у порівнянні з універсальним, є більш складним. Воно підходить для обробки стрічкової, дискової пили, фреза, мітчика, зенкера, розгортки, різця масового виробництв, свердла і не тільки. Точити багатолезові верстатні ріжучі інструменти з допомогою такого агрегату легко і просто.
• Комбіновані моделі. Такі нерідко виносять в окрему категорію. На тлі інших вони виділяються за рахунок своїх конструктивних особливостей. Це точильне обладнання об'єднано з іншими приладами, наприклад, зі шліфувальною машинкою.

    Рекомендації по вибору точила

    В першу чергу експерти радять визначитися з обсягом і особливостями запланованих проектів. Врахуйте, що прості універсальні моделі в переважній своїй більшості не можуть працювати безперебійно тривалий час. Крім того, далеко не всім точила забезпечують чистову і грубу обробку одночасно. Ставте перед собою конкретні цілі і шукайте інструмент, з допомогою якого вони можуть бути досягнуті. Наприклад, у нашому магазині є електротельфери, відмінно допомагають у підйомі важких вантажів.

    Звужувати вибір до самих оптимальних точильних верстатів зручно, спираючись на такі критерії:

• розмір і вага приладу;
• особливості двигуна, його потужність;
• тип витратних матеріалів;
• наявність додаткових опцій.

    Говорячи про останні, важливо розуміти, що за кожну додаткову функцію оператор змушений доплачувати. У більшості випадків подібні витрати є на сто відсотків виправданими. Можливо вам буде потрібно додатковий інструмент, штроборізи або подібні пристрої.


    Доставка товару по всій Україні.