Інформація
Пошук

Світлодіодні лінійки

57.35грн.

42.96грн.

44.12грн.

49.83грн.

49.83грн.

47.25грн.

47.25грн.

47.25грн.

67.44грн.

83.77грн.

64.44грн.

66.18грн.

86.03грн.

46.32грн.

37.50грн.

69.26грн.

Показано з 1 по 16 із 16 (всього 1 сторінок)

Світлодіодні лінійки

Такий винахід, як світлодіод, вивело електротехнічну індустрію на такий високий рівень, що прилади з LED-елементами практично замінили застарілі неони і люмінесцентні лампи.

    Світлодіодні лінійки – це саме те, чого нам не вистачало!

Різноманітність товарів, де є джерело світла, вражає уяву, але всіх їх об'єднує особливу якість – це економічність. Не стали винятком і світлодіодні лінійки, прототипами яких були світловипромінюючі стрічки, широко застосовувані у дизайнерському та рекламному спектрі. Лінійна імітація гнучких форматів знайшла свого споживача і стала не менш популярним освітлювальним приладом. Придбати дані джерела світла оптом можна в інтернет магазині
elektreka.com.ua.


    Світлодіодна доріжка представляється собою компактну плату з чергуються джерелами випромінювання, де перетворює елементом стала невелика мікросхема. Підкладка виконана з промислового алюмінію, який виконує відразу три функції:

• Захищає функціональні деталі від пошкоджень.
• Служить в якості кріплення.
• Знижує рівень тепловіддачі.

Якщо світлодіодна стрічка – це прилад однорядного типу, то в лінійці може бути як однополосное, так і двосмугове розташування LED-модулів, здатні працювати в синхронному режимі.

    Монтаж світлодіодних світильників

Для спрощення процесу монтажу використовується клейовий шар, який надійно фіксує планку на будь-якій гладкій поверхні, але деякі моделі не передбачають такий спосіб кріплення. Для цих дій передбачені технічні отвори в алюмінієвому профілі, які адаптовані під шурупи та інші жорсткі фіксатори. При виборі лінійки слід звертати увагу на її технічні характеристики – це:

• кут спрямованого світла;
• потужність пристрою і робоча напруга;
• розміри і сила світлового потоку.

Ці параметри вказуються на маркуванні, де можна дізнатися температурний режим, в умовах якого оптимально використовувати пристрій.

Використовувати світлодіодну лінійку поза приміщень можна, якщо вона оснащена захистом. Це спеціальні покриття і лінзи, які надійно охороняють прилади від вологи і механічних пошкоджень. Лінзи відіграють роль трассирующего або розсіюючого пристосування, що дозволяє змінювати інтенсивність і спрямованість променів.

Планку з закріпленими ЛІД-лампами можна застосовувати як самостійний джерело світла, так і в якості додаткового підсвічування. Останній спосіб став справжньою знахідкою в вітринному оформленні, особливо при візуальній подачі дрібних і дорогих товарів.


    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.