Інформація
Пошук

Гофра і металорукав

12.38грн.

6.00грн.

17.84грн.

3.57грн.

8.09грн.

28.08грн.

11.75грн.

5.71грн.

12.85грн.

11.90грн.

15.23грн.

16.97грн.

5.66грн.

9.33грн.

11.12грн.

18.40грн.

19.31грн.

9.21грн.

8.79грн.

11.99грн.

9.73грн.

Показано з 1 по 21 із 21 (всього 1 сторінок)

Гофра і металорукав

    При відкритому способі прокладки кабелів і проводів використовують гофровані труби і металеві рукави, які містяться кабелі. Гофра захищає проводку від механічних пошкоджень і ураження струмом, адже не можна залишати проводу відкритими. На сайті elektreka.com.ua можна гофровані труби купити за прийнятною оптовою чи роздрібною ціною, а також тут представлений найширший вибір електротехнічної продукції, до якої відносять:

     електричні кабелі;
     монтажні коробки;
     кабельні канали;
     освітлювальні прилади;
     лампи та багато іншого.

    В адміністративних будівлях, підсобних приміщеннях і офісах проводи, які прокладаються по стінах, стелі та підлозі, поміщаються в гофровані або металеві труби. Вони забезпечують додаткову ізоляцію і захист від загоряння проводки і короткого замикання. При монтажі проводки використовують кріплення для труб, який служить для закріплення гофри на різних поверхнях і несучих конструкціях. Такі кріпильні елементи утримують труби по ходу прокладки і захищають їх від провисання.

Гофра для проводів і кабелів випускається в трьох варіантах виконання:

    1. Труба гнучка гофрована, яка має найнижчий рівень захисту від пошкоджень. Такий рукав використовується при зовнішньої і внутрішньої прокладання кабелів у приміщеннях, де рівень навантаження зводиться до мінімуму. Як правило, легкі рукава монтуються під гіпсокартонними і натяжними стелями.

    2. Важкий варіант гофри, володіє середнім ступенем навантаження. Така труба гофрована використовується в тих випадках, коли кабель прокладається під землею, бетоном або штукатуркою.

    3. Надважкі рукава служать для підземної прокладки мереж або в місцях, безпеки до яких пред'являються підвищені вимоги. До таких об'єктів відносять лікарні, освітні установи та інші громадські будівлі.

    Приступаючи до прокладання електромережі, слід придбати ізоляційну стрічку, яка служить для обмотки і з'єднання проводів один з одним. Ізолента захищає кабельну продукцію від загоряння і механічних пошкоджень. Також вона зменшує ризик ураження струмом.

    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.