Інформація
Пошук

Кріплення для труб

22.32грн.

30.49грн.

35.57грн.

35.94грн.

43.06грн.

46.31грн.

40.53грн.

60.81грн.

68.60грн.

69.75грн.

62.00грн.

66.65грн.

82.63грн.

31.81грн.

Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)

Кріплення для труб

    При відкритому способі прокладки електричних кабелів нерідко використовують металеві рукави і гофровані труби, які захищають провідники від пошкоджень і ураження струмом. Кабель, покладений в гофровану трубу, прослужить набагато довше і буде ізольований від негативного впливу ззовні. Для кріплення труб і металлрукавов використовують кріплення для труб, який можна замовити оптом і в роздріб на сайті elektreka.com.ua, де представлений багатий асортимент кабельної та електротехнічної продукції. Скоби для кріплення призначені для фіксації гладкостінних і гофрованих труб, які прокладаються по різних поверхнях. Вони можуть оснащуватися цвяхом, який угвинчується в заздалегідь підготовлений отвір.

    При виборі кабельного кріплення слід враховувати такі моменти:

     вид і діаметр кабелю;
     призначення провідника;
     тип проводки;
     умови експлуатації.

    Нерідко гофровані труби застосовуються при влаштуванні теплої підлоги. Для цього в якості фіксатора потрібно купити планку для кріплення труб теплої підлоги, яка забезпечить надійне кріплення провідників електричного струму. Кріпильні кліпси утримують трубу по ходу прокладки і захищають її від провисання. Завдяки цьому кабелі в ізоляції можна прокладати на видному місці. Також до електротехнічної продукції відносять розетки і вимикачі, які монтуються на заключному етапі електромонтажних робіт. Розетки слугують для приєднання електричних приладів до мережі, а вимикачі призначені для виключення або включення освітлювальних приладів.

    Для освітлення приміщень у сучасні дні нерідко встановлюють світлодіодні модулі, які виступають в якості декоративного підсвічування. Вони дозволяють висвітлювати щаблі, рівні навісних стель і фасад меблів. Незалежно від джерела світла, важливо правильно провести прокладання кабелів. Для прихованої проводки підходять пластикові кліпси для труб, ціна яких залежить від форми, діаметру і розмірів гофри. Їх можна монтувати одинично або збирати цілі лінійки. Це робиться для більш акуратного пристрою великих пучків кабелів.

    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.