Інформація
Пошук

DIN-рейки

3.59грн.

1.27грн.

23.40грн.

2.36грн.

4.35грн.

5.67грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

DIN-рейки

Сучасна апаратура має спеціальну конструкцію, яка спрощує роботу і робить її більш безпечною. Таким чином різні ПЗВ, щитки та подібні пристрої збираються із спеціальних модулів з певними розмірами і характеристиками. Раніше кріплення такої апаратури було ненадійним, але тепер модулі розташовують на спеціальну din-рейку, яку також називають планка. Вона створюється з металу і має невелику вартість. Розміри рейки також малі, але представлені в різних варіантах. Наш магазин радий представити подібну продукцію оптом і в роздріб, в категорії вже безліч рейок з якісного металу.

Назва DIN має своє позначення, що перекладається як «німецький інститут стандартизації». Подібною назвою позначають і інші вироби, враховуйте це при виборі потрібної різновиди. Фахівці вибирають рейку з-за багатьох переваг, зокрема це зручність, практичність, відмінна міцність. Зверніть увагу, що всі модулі для комутаційного обладнання представлені з однаковою шириною, тому ви можете швидко і недорого оновити старі варіанти на нові DIN-рейки. Раніше щитки збиралися на гвинтики, болтиках, мали в основі дві пробки і лічильник. Конструкція була менш надійним і більш складною, але тепер зібрати електричний щит стало простіше.

Виконується складання як у конструктора, наявність дін рейок істотно спрощує завдання з розташуванням модулів.
Рейки допомагають позбутися від таких деталей як гвинти, болти, гайки, також користувачеві тепер не обов'язково свердлити отвори для монтажу. Достатньо купити din рейку і розташувати на неї модуль, сама рейка фіксується невеликими болтиками або замикається. Зверніть увагу, рейки можуть виготовлятися з різного металу, зазвичай це сталь або алюміній. Також виділяють кілька різновидів, серед яких дін рейка перфоровані або суцільна. Для легкості у виборі на багатьох моделях виробник наносить насічки. Іноді фахівці називають такий виріб рейки, адже за конструкцією вона схожа на залізничні колії, по яких рухається модуль.

Наш інтернет магазин Електрики віднедавна пропонує сучасні вироби для різних завдань, DIN-рейки вже доступні в магазині по відмінним цінами і представлені в декількох різновидах. Зокрема, можна знайти різновиди типу «С» або «G». Деякі виробники можуть виготовляти аналізоване виріб в різному кольорі і довжині, ширина залишається фіксованою.

Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.