Інформація
Пошук

Реферальна програма

Стань партнером Магазину Електрики та інструмента – отримуй дохід від усіх замовлень приведених клієнтів! Для участі в партнерській програмі не обов'язково бути покупцем нашого інтернет-магазину.


    

Наші переваги


Як це працює?

Скільки можна заробити?


Як залучити клієнта?

Є два способи залучення.


Пасивний

Це метод залучення, при якому партнер розміщує свої реферальні посилання у своїх публікаціях, коментарях, форумах, підписах в пошті, банерах та інших рекламних оголошеннях для того, щоб зацікавити потенційних рефералів перейти по його партнерському посиланню.


Активний

Цей метод вимагає від партнера самому шукати потенційних рефералів, спілкуватися з ними, розповідати про переваги продукту і стимулювати купувати товар по його партнерському посиланню.


Який саме спосіб залучення краще, сказати важко, оскільки це залежить від багатьох факторів, але, зрозуміло, найефективніше - використовувати два способи одночасно або комбінувати.


Обліковий запис партнера є окремим і не пов'язаний з особистим кабінетом покупця. Для використання партнерської програми необхідно використовувати Вхід для партнерів.

Відповіді на часті запитання та інструкції Ви знайдете за цим посиланням.

*Партнерам забороняється реєструвати акаунти для особистого використання через свою партнерську програму. У такому випадки комісійні не будуть зараховані, а при повторних порушеннях буде блокування аккаунта!

** Не враховуються замовлення оформлені нашими дропшипперами.