Інформація
Пошук

Реферальна програма

    Стань нашим партнером та отримуй дохід від усіх замовлень приведених клієнтів! Для участі в партнерській програмі не обов'язково бути покупцем нашого інтернет-магазину. Бути нашим партнером може хто завгодно. Ми не стягуємо з наших партнерів комісію або оплату за користування реферальною програмою - це абсолютно безплатно. Також це є відмінним пасивним методом доходу оскільки Ви можете співпрацювати з реферальной програмі з іншими організаціями, тим самим збільшувати свій прибуток.


    

Наші переваги


Як це працює?

Скільки можна заробити?


Як залучити клієнта?

    Є два способи залучення.


Пасивний

    Це метод залучення, при якому партнер розміщує свої реферальні посилання у своїх публікаціях, коментарях, форумах, підписах в пошті, банерах та інших рекламних оголошеннях для того, щоб зацікавити потенційних рефералів перейти по його партнерському посиланню.


Активний

    Цей метод вимагає від партнера самому шукати потенційних рефералів, спілкуватися з ними, розповідати про переваги продукту і стимулювати купувати товар по його партнерському посиланню.


    Який саме спосіб залучення краще, сказати важко, оскільки це залежить від багатьох факторів, але, зрозуміло, найефективніше - використовувати два способи одночасно або комбінувати.


    Обліковий запис партнера є окремим і не пов'язаний з особистим кабінетом покупця. Для використання партнерської програми необхідно використовувати Вхід для партнерів.

    Відповіді на часті запитання та інструкції Ви знайдете за цим посиланням.

*Партнерам забороняється реєструвати акаунти для особистого використання через свою партнерську програму. У такому випадки комісійні не будуть зараховані, а при повторних порушеннях буде блокування аккаунта!

** Не враховуються замовлення оформлені нашими дропшипперами.