Інформація
Пошук

Акумуляторні LED світильники і ліхтарики

68.04грн.

58.38грн.

75.60грн.

96.60грн.

90.72грн.

106.28грн.

151.07грн.

236.46грн.

107.07грн.

212.66грн.

91.77грн.

78.14грн.

62.27грн.

71.94грн.

46.71грн.

46.71грн.

89.36грн.

77.70грн.

Показано з 1 по 18 із 28 (всього 2 сторінок)

Акумуляторні LED світильники і ліхтарики

    Останнім часом для аварійного освітлення в цілях евакуації людей при відключенні світла використовують аварійний світильник, який функціонує на акумуляторі. Такий прилад на одній підзарядці здатний функціонувати близько 10 годин. Акумуляторні світильники купити для підприємства і складу можна на сайті elektreka.com.ua, де представлений великий вибір світлотехнічної продукції для освітлення відкритих ділянок і приміщень яку можна придбати оптом і в роздріб. Світильник на акумуляторі має функцію автоматичного відключення і перемикання яскравості. Також він укомплектовується спеціальним кабелем для акумулятора. Акумуляторний джерело світла незамінний для освітлення гаража, будинку при відключенні електрики.

    LED-світильники, які працюють на акумуляторній батареї, вважаються незамінними джерелами світла, які використовуються для аварійного освітлення. Також led світильники акумуляторні часто беруть із собою в походи, так як вони можуть працювати досить довго без підзарядки і відображають яскраве світло. Сфера застосування таких приладів досить широка:

     освітлення кінотеатрів, магазинів, бізнес-центрів;
     аварійне освітлення у разі вимкнення електрики;
     підсвічування адміністративних і громадських будівель.

    Джерела світла, що працюють на діодах від акумулятора, забезпечують яскраве і тривале освітлення в місцях, де немає можливості підключитися до електромережі. Такі пристрої підійдуть для людей, які часто виїжджають на природу. Крім усього іншого, світильник акумуляторний можна використовувати для освітлення будівельного майданчика у віддалених від цивілізації місцях. Такий прилад кріпиться на стелю або стіну, а також може виконуватися у вигляді переносного ліхтаря. У продажу є моделі пристроїв з режимом, який дозволяє економити енергію, завдяки чому збільшується час роботи приладу з мінімальними втратами яскравості.

    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.