Інформація
Пошук

Кабель ШВВП

7.59грн.

30.85грн.

18.93грн.

10.61грн.

45.99грн.

28.12грн.

14.00грн.

7.51грн.

30.77грн.

21.02грн.

9.40грн.

17.48грн.

70.11грн.

13.66грн.

46.97грн.

46.97грн.

0.00грн.

Показано з 1 по 17 із 17 (всього 1 сторінок)

Кабель ШВВП

    Кабельну продукцію марки ШВВП найчастіше застосовують при виготовленні побутових приладів і електротехніки. Кабель шввп використовується в якості шнурів для електроприладів, а також підходить для виготовлення подовжувачів, які використовуються в тих ситуаціях, коли шнур електротехніки не дотягується до розетки. Що стосується застосування шнура шввп для живлення потужних пристроїв або для монтажу системи електропостачання, то цей провід не підходить. Його можна використовувати тільки в якості тимчасового джерела електроживлення.

    Розшифровка провід ШВВП

    Важливо розуміти, що провід ШВВП – це зовсім не провід і не кабель, а шнур, на що вказує перша буква в маркуванні. Такий шнур має обов'язкову ізоляцію і володіє високим ступенем гнучкості. Друга буква «У» вказує на наявність у структурі шнура вінілової ізоляції. Часто її називають полівінілхлоридної. Третя буква «У» свідчить про те, що провід цієї марки має подвійну ізоляцію з ПВХ. Остання буква в маркуванні шнура «П» говорить про те, що виріб плоске, тобто всі жили, незалежно від їх кількості, розташовані паралельно. У маркуванні провід шввп можуть бути і інші літери. Купити кабель шввп оптом і в роздріб можна на сайті elektreka.com.ua, де представлений багатий вибір кабельної та електротехнічної продукції. Тут можна придбати за доступною ціною не тільки дроти і кабелі, але і освітлювальні прилади.

    Експлуатаційні характеристики кабель шввп роблять його популярним в побуті. Такий провід має 2 або 3 струмопровідних жил. З кабель ШВВП виходять досить міцні і довговічні з'єднувальні шнури, які не пошкоджуються при згинанні і не піддаються деформаціям. Для кріплення кабелів до стін найчастіше застосовують скоби для кабелю, які продаються разом з цвяхами. Вони вставляються в стіни і служать для надійної фіксації проводів.

    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.