Інформація
Пошук

Технічні фени

801.94грн.

1 887.64грн.

1 653.23грн.

473.76грн.

961.45грн.

727.91грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Технічні фени

    Лудіння, продування, розморожування, формування і т. д. – ті завдання, з якими під силу впоратися технічного фену. Цей промисловий інструмент відноситься до категорії для проведення ремонтної, будівельної, обробної роботи і т. д. Дані пристрої вважаються універсальними, але на ринку можна зустріти і спеціалізовані моделі. Більше про різновиди технічного фена, правила його вибору читайте нижче.

    Класифікація технічних фенів

    Як і іншу техніку, будівельні фени можна розділити на декілька класів. Експерти зокрема виділяють:

• Побутовий клас. У ньому представлені інструменти невеликої потужності. Їх конструкція відносно проста, що робить пристрої простими в застосуванні, доступними в ціні. Вони споживають відносно мало електроенергії, однак у них є свої недоліки. Найочевидніший – обмежений функціонал. Також, купуючи побутовий технічний фен, потрібно розуміти, що користуватися ним довго і без перерви не можна.
• Професійний клас. У цю категорію входять потужні і багатофункціональні прилади, які підходять для виконання різних будівельних робіт.
• Промисловий клас. Його представляє велика техніка, вражаюча своєю потужністю, великою кількістю корисних опцій, режимів роботи. Енергоспоживання у подібних моделей велике. Ціна на такі фени висока, але своїх грошей вони коштують, враховуючи їх продуктивність.

    Розглядаючи технічні фени, корисно вивчати їх характеристики, використовуючи альтернативну класифікацію. У її рамках виділяють:

• Пістолетні інструменти. Такі підходять не для всіх видів робіт, але серед інших вони вважаються найбезпечнішими.
• Прямі моделі. Їх експлуатують переважно в тісних умовах (строго дотримуючись правил роботи з приладом).
• Комбіновані фени. Щось середнє між розглянутими вище варіантами. Такі інструменти в основному оснащуються знімною або поворотною рукояткою.

    Правила вибору технічного фена

    Насамперед, експерти радять визначитися зі спектром робіт. Це дозволить зупинитися на самому оптимальному класі технічного фена. Можливо на допомогу прийде шуруповерт або інший простий помічник. Далі вибір звужують з урахуванням якості корпусу інструменту, його функціональних елементів. Звертають увагу і на показник нагріву спіралі (від чого залежить показник прогріву повітря), жаростійкість сопла, наявність надійного терморегулятора, вентилятора, приєднаного до електродвигуна. У нашому магазині також подивіться відбійні молотки, недорогі бюджетні моделі від виробників.


    Доставка товару по всій Україні.