Інформація
Пошук

Плиткорізи

1 662.00грн.

3 168.00грн.

2 644.17грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Плиткорізи

    Навіть виконання облицювальних робіт іноді вимагає застосування пристроїв, що представляють велику категорію товарів під назвою «Промисловий інструмент». Майстру можуть знадобитися різні прилади, в тому числі і плиткоріз, що дозволяє розкроювати не тільки керамічний обробний матеріал, але і керамогранитный. Придбати якісний інструментарій цього типу можна онлайн. Для цього достатньо вивчити асортимент компанії «Будинок Електрики».

    Різновиди плиткорізів, їх особливості та переваги

    Доступні на сучасному ринку плиткорізи відрізняються один від одного не тільки ціною, але і технічними характеристиками. Вони визначають можна використовувати, той або інший пристрій у побуті, для виконання об'ємних робіт на професійному рівні. Тим не менш, по відношенню до цього інструменту буде доречніше застосовувати іншу класифікацію. У її рамках виділяють:

• Ручні плиткорізи, які візуально можуть нагадувати плоскогубці з гострим наконечником на одному краю. За своїм принципом роботи цей інструмент схожий на склоріз, для роботи з ним потрібно мати певні навички. Для багатьох майстрів це – мінус, зокрема для тих, хто шукає плиткоріз для побутової експлуатації. З іншого боку, у ручний моделі є свої переваги. Вона легка і компактна, що дозволяє створювати заокруглені зрізи.
• Механічні плиткорізи, що представляють собою верстатне обладнання, оснащений платформою, важелем і кареткою. Даний інструмент користується популярністю завдяки високій продуктивності, низького рівня шуму, широкому діапазону щільності раскраиваемого матеріалу.
• Електричні плиткорізи. Як і сучасні перфоратори та інша техніка, ці моделі пристрою для обробки оздоблювального матеріалу славляться своєю високою продуктивністю і майже повною відсутністю ризику зіпсувати плитку.

    Поради щодо вибору плиткорізів

    Як і деревообробні верстати, плиткорізи потрібно вибирати, враховуючи обсяг і складність запланованих оздоблювальних робіт. Визначтеся з тим, де ви будете використовувати інструмент – вдома чи на роботі, на промисловому об'єкті. Вивчити додатково слід і особливості оброблюваного матеріалу. Зверніть увагу на його довжину, товщину, загальну щільність. Відштовхуючись від цього, вибирайте плиткоріз оптимального розміру, ваги, потужності, продуктивності.


    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.