Інформація
Пошук

Колодки для подовжувачів

25.67грн.

31.76грн.

39.15грн.

57.86грн.

31.76грн.

52.64грн.

82.22грн.

74.82грн.

43.07грн.

63.51грн.

66.56грн.

95.27грн.

83.96грн.

110.93грн.

103.79грн.

66.56грн.

95.27грн.

121.80грн.

259.70грн.

47.42грн.

39.15грн.

64.38грн.

56.99грн.

73.95грн.

Показано з 1 по 24 із 29 (всього 2 сторінок)

Колодки для подовжувачів

Для багатьох людей, які працюють в електричними приладами, важливо забезпечити безперебійну і зручну роботу, і для цього потрібно придбати певні вироби. Подовжувачі це досить популярний товар, який дозволяє підключити кілька пристроїв, і особливо актуальним у місцях, де вкомнате перебувати лише одна розетка. Але подовжувачі складаються з декількох елементів, і одним з них є колодка. Це основна частина, яка являє собою кілька розеток, об'єднаних в єдиний блок із пластику. Також корпус може бути з ебоніту, не менш якісний і довговічний матеріал. Наш інтернет магазин elektreka.com.ua радий представити величезний вибір колодок, також їх прийнято називати електричні касети. У нас досить лояльні ціни і можливість підібрати виріб конкретно для ваших цілей.

В залежності від вимог колодки бувають від 2-х до 8 гнізд, у них і будуть надалі вставлятися штепсельні вилки. Класична колодка працює зі звичайним напругою 220 Вольт. Існують також різні модифікації вироби з доробками і зручним функціоналом. Наприклад, корисними в побуті будуть касети з заземленням. Існують моделі, що дозволяють у будь-який момент відключити живлення на всіх гніздах. Для цього в корпусі мають вимикач зі світлодіодним підсвічуванням, непоганий варіант за невеликі гроші.

Розетки для побутових цілей часто створюють з карбоніту, він виконаний в білому кольорі або іншому непримітному відтінку. Особливий склад пластика дає можливість колодці не бояться зовнішніх впливів і хімічних речовин. Виробники запевняють, що такий пластик працює без втрати своїх властивостей пару десятків років, тому можна не хвилюватися за внутрішні деталі і спокійно використовувати колодки в побуті або на виробництві.

Тепер в Україні можна купити колодки і подовжувачі оптом і в роздріб, ми надаємо відмінні умови для співробітництва та регулярно поповнюємо наш асортимент. Колодки є в наявності від 1 до 6 гнізд, є особливі моделі з гніздами на обох сторонах. Також зверніть увагу на розетки з заземленням, з кнопками або іншими доробками. У нас представлені тільки перевірені і популярні бренди, наприклад турецький Gunsan Electric, DE-PA, АваТар. Все перевірено і відповідає сучасним вимогам.

В сучасних розетках є необхідний захист, наприклад, ви не зможете увіткнути в них спицю або інший предмет. Це обумовлено тим, що виробник реалізував шторки так, щоб вони відкривалися в отворі тільки при одночасному натисканні на обидві.

Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.