Інформація
Пошук

Полірувальні машини

2 847.50грн.

2 126.99грн.

2 668.28грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Полірувальні машини

    Хороший побутовий або промисловий інструмент буквально незамінний для сучасної людини, в тому числі і тоді, коли мова йде про виконання дрібних господарських завдань. Шукайте дійсно якісні прилади?

    Такі за демократичною ціною можна придбати на сайті «Магазин Електрики». Тут споживач знайде все від болгарок до дрилів та шліфувальних машин. Представлені в асортименті та полірувальні машини, про який можна дізнатися більше корисної інформації нижче.

    Різновиди полірувальних машин

    Всі полірувальні машини можна розділити на електричні і пневматичні. Останні цінуються за відсутність необхідності витрачати електроенергію. Підкорюють вони і своєю стабільністю. Однак, подібні моделі не настільки мобільні як електричні.

    Останні можна підключати безпосередньо до електромережі. Гідна альтернатива – агрегати зі змінними акумуляторними батареями. Також розгляньте такі пристрої як затирочні машини. Вони стають незамінними, коли в оператора немає доступу до розетки.

    Класифікувати полірувальні машини можна і принципом роботи. В такому випадку виділяють:

• Кругові, візуально нагадують болгарку, але обертаються повільніше, забезпечуючи при цьому високий крутний момент.
• Моделі з ексцентриком, здатні здійснювати не тільки кругові, але і зворотно-поступальні рухи. Їх орбітальний хід – гарантія перегріву зони обробки. Попитом ці пристрої користуються і завдяки тому, що вони забезпечують максимально якісне полірування поверхні.

    На що звернути увагу при виборі полірувальної машинки

    Насамперед, варто визначитися з діапазоном і особливостями запланованих робіт. Для полірування поверхні від 3 до 4 годин в день купуйте побутові низько потужні пристрої, розраховані на відносно невеликі навантаження.

    Плануєте користуватися інструментом часто? Зверніть увагу на професійну категорію, в якій представлені моделі, оснащені масою додаткових корисних опцій (наприклад, плавний пуск, регулювання числа оборотів, збереження заданого показника оборотів).

    Не готові витрачатися на полірувальні машини для профі? Компроміс у вигляді напівпрофесійних агрегатів – те, що вам потрібно. Недорогі, але потужні і продуктивні, вони ідеально підходять для побутової експлуатації, реалізації більш складних проектів, що передбачають полірування тієї або іншої поверхні.


    Доставка товару по всій Україні.