Інформація
Пошук

Металеві щітки

14.00грн.

19.00грн.

36.00грн.

21.00грн.

15.00грн.

38.00грн.

23.00грн.

13.50грн.

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

Металеві щітки

    Будівельні роботи, в тому числі і обробні, вимагають застосування різних інструментів. І не важливо, йдеться про масштабний проект або про необъемном домашньому. Для задоволення потреб майстрів надійний постачальник «Електрика» постійно розширює свій асортимент, пропонуючи покупцям не тільки шарнірно-губцевий інструмент, степлери, ключі і т. д., але і вироби, що дозволяють обробляти різні поверхні. Мова зокрема йде про металевих щітках, незамінних не тільки в ході будівництва, але і при ремонті.

    Призначення металевої щітки

    Багатьох може здивувати той факт, що металева щітка представлена в категорії «Слюсарний інструмент». Однак помилки в цьому немає. Слюсарі та представники суміжних професій дійсно часто використовують цей виріб. Основна його функція – очищення поверхні будівельної від:

• бруду;
• лаку;
• фарби;
• корозійного шару і т. д.

    Металева щітка здатна прибрати самий старий і щільний наліт. Незамінна вона не тільки на підготовчому етапі будівництва і ремонту, але і при завершенні відповідних робіт.

    Різновиди металевих щіток

    Не тільки викрутки і біти представлені на сучасному ринку в декількох варіантах, що відрізняються один від одного матеріалом, розміром, призначенням, конструкційними особливостями і т. д. Металеві щітки також бувають різних видів. До числа популярних, широко використовуваних відносять:

• Чашечно, незамінну для трудомісткої роботи. З її допомогою потужно зняти іржу, зварювальну окалину, шлак, бетон і т. д. Ця модель використовується в парі з електроінструментом. Експлуатують її найчастіше у вигляді насадки на кутову шліфувальну машинку.
• Конічну, комбинируемую з шліф машинкою, дрилем і іншим електричним будівельним агрегатом. За допомогою щітки легко обробити самий важкодоступний ділянку.
• Овальну, кругову, що дозволяє швидко очистити велику робочу поверхню.
• Однорядну, якою можна обробляти ділянку вручну, не використовуючи електричний інструмент.

    Поради щодо вибору металевої щітки

    Перед оформленням замовлення, визначитеся з метою застосування щітки, уточніть матеріал поверхні, яку ви плануєте обробити. Те, що стосується самого товару, то його підбирають з урахуванням матеріалу щетини. Останню зазвичай виготовляють із сталі або різних сплавів. Кожен доступний варіант має свій показник жорсткості.


    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.