Інформація
Пошук

Кнопки електричні

22.49грн.

23.39грн.

22.87грн.

6.24грн.

6.62грн.

14.55грн.

20.60грн.

11.81грн.

7.78грн.

11.34грн.

7.99грн.

7.99грн.

15.75грн.

6.30грн.

18.54грн.

19.75грн.

12.99грн.

8.55грн.

6.29грн.

6.30грн.

21.83грн.

Показано з 1 по 21 із 21 (всього 1 сторінок)

Кнопки електричні

Управління електричними виробами сьогодні виконується різними способами. В одному випадку можна застосувати пульт управління, але найпростішим варіантом буде кнопка електрична. Вона розмикає і з'єднує електричну ланцюг на різних приладах, де є напруга і електродвигун. Наш інтернет магазин Електрики вже реалізує найрізноманітніші кнопки управління, починаючи від простих бюджетних із включенням і вимиканням і закінчуючи сучасними. Отже, можна знайти широкі кнопки з підсвіткою, в антивандальному корпусі, з фіксацією і багато іншого.

Обираючи подібний товар, потрібно враховувати ряд моментів. Основне завдання будь-якої кнопки однакова — подати або припинити подачу напруги в місці, де проходить найбільша кількість струму. При виборі дивіться на такі параметри як колір виробу, його форма (бувають круглі, квадратні), кількість і розмір висновків. Наприклад, звичайна кнопка йде на два висновки — плюсовій і мінусовій, третій висновок зазвичай розташовується під підсвічування. Конструкція стандартної моделі має рушійні елементи, які і перемикають в потрібне положення. Незалежно від типу кнопки, найбільш часто використовуваної частиною є рухомі елементи, тому натискати на кнопку потрібно плавно і не робити сильних ударів. Також не допустимо використовувати виріб на високій електричної навантаженні.

Електричні кнопки включення зазвичай підбирають під певну сферу використання. Наприклад, повноцінним виробом можна управляти автоматами, реле, різними пускача і т. д. вона Монтується в заздалегідь підготовлений отвір, де діаметр не перевищує саму кнопку. Монтаж можливий як на будь-якій зручній вам поверхні, так і на щитах, пультах, керуючих панелях. Якщо в щиті використовується кілька одиниць подібного управління, то кнопки електричні створюють у різних кольорах. В асортименті також є кнопки «Стоп», створені в червоному і жовтому кольорі, тип «Пуск» зазвичай характеризується синім, зеленим і білим кольорами.

Зверніть також увагу на моделі з фіксацією при спрацьовуванні. В залежності від ваших потреб повернення виконується поворотом, спеціальним ключем або простим поверненням з натисканням на кнопку. Є також моделі з подвійним натисканням, де в конструкції присутній таємний або додатковий штовхач. Варіанти в підсвічуванням зустрічаються в нашому магазині Електрики не менше за інших, тому дивіться всі моделі і звертайте увагу на акції магазину.