Інформація
Пошук

Кнопки електричні

14.36грн.

6.53грн.

4.79грн.

6.96грн.

5.66грн.

10.88грн.

6.09грн.

225.00грн.

4.79грн.

14.36грн.

5.66грн.

6.96грн.

25.67грн.

28.71грн.

10.01грн.

19.58грн.

6.53грн.

Показано з 1 по 17 із 17 (всього 1 сторінок)

Кнопки електричні

Управління електричними виробами сьогодні виконується різними способами. В одному випадку можна застосувати пульт управління, але найпростішим варіантом буде кнопка електрична. Вона розмикає і з'єднує електричну ланцюг на різних приладах, де є напруга і електродвигун. Наш інтернет магазин Електрики вже реалізує найрізноманітніші кнопки управління, починаючи від простих бюджетних із включенням і вимиканням і закінчуючи сучасними. Отже, можна знайти широкі кнопки з підсвіткою, в антивандальному корпусі, з фіксацією і багато іншого.

Обираючи подібний товар, потрібно враховувати ряд моментів. Основне завдання будь-якої кнопки однакова — подати або припинити подачу напруги в місці, де проходить найбільша кількість струму. При виборі дивіться на такі параметри як колір виробу, його форма (бувають круглі, квадратні), кількість і розмір висновків. Наприклад, звичайна кнопка йде на два висновки — плюсовій і мінусовій, третій висновок зазвичай розташовується під підсвічування. Конструкція стандартної моделі має рушійні елементи, які і перемикають в потрібне положення. Незалежно від типу кнопки, найбільш часто використовуваної частиною є рухомі елементи, тому натискати на кнопку потрібно плавно і не робити сильних ударів. Також не допустимо використовувати виріб на високій електричної навантаженні.

Електричні кнопки включення зазвичай підбирають під певну сферу використання. Наприклад, повноцінним виробом можна управляти автоматами, реле, різними пускача і т. д. вона Монтується в заздалегідь підготовлений отвір, де діаметр не перевищує саму кнопку. Монтаж можливий як на будь-якій зручній вам поверхні, так і на щитах, пультах, керуючих панелях. Якщо в щиті використовується кілька одиниць подібного управління, то кнопки електричні створюють у різних кольорах. В асортименті також є кнопки «Стоп», створені в червоному і жовтому кольорі, тип «Пуск» зазвичай характеризується синім, зеленим і білим кольорами.

Зверніть також увагу на моделі з фіксацією при спрацьовуванні. В залежності від ваших потреб повернення виконується поворотом, спеціальним ключем або простим поверненням з натисканням на кнопку. Є також моделі з подвійним натисканням, де в конструкції присутній таємний або додатковий штовхач. Варіанти в підсвічуванням зустрічаються в нашому магазині Електрики не менше за інших, тому дивіться всі моделі і звертайте увагу на акції магазину.