Інформація
Пошук

Відбійні молотки

6 895.75грн.

6 101.87грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Відбійні молотки

    В наші дні для того, щоб придбати якісний побутової або промисловий інструмент, необов'язково виходити з дому. Все, що потрібно – замовити товар онлайн. Зробити це варто, звернувшись до перевіреного постачальника, яким і є «Магазин Електрики», де за прийнятною ціною можна знайти хороший відбійний молоток. Однак, перед тим, як купити такий, варто ретельно вивчити його особливості, різновиди.

    Класифікація відбійних молотків

    Існує декілька варіантів класифікацій відбійних молотків. Найпоширеніша – умовна, виділяє ручні і підлогові моделі. Перфоратори або подібні інструменти хоч і потужні, але по функціоналу не дотягнуть до відбійного молотка. Ручні прилади незамінні для простих і середніх по складності демонтажних робіт. Ці агрегати рідко важать більше 17 кг, а їх номінальна сила удару може досягати 50 Дж. Це самий зручний для експлуатації в домашніх умовах інструмент.

    Він незамінний при проведенні внутрішніх робіт. Для більш простих робіт підійдуть дрилі, пропонується найрізноманітніша потужність. Багато сучасні моделі, що представляють даний клас, оснащені антивібраційною системою, що захищає оператора від негативного впливу вібрації агрегату. Ручні відбійні молотки дозволяють виконати демонтаж у важкодоступних зонах. Для цього їх можна доповнювати різними знімними власниками і насадками.

    Що стосується підлогових відбійників, то такі в житлових приміщеннях практично не експлуатують. Важать вони більше 30 кг, а сила удару досягає 75 Дж. Подібний пристрій легко і просто справляється з демонтажем монолітно-бетонних конструкцій. Воно є незамінним при проведенні дорожніх робіт.

    Що краще – бензиновий або електричний відбійний молоток

    Електричні і бензинові відбійні молотки по праву вважаються самими популярними, але яка з цих моделей краще? Відповідь на це питання у кожного споживача буде різний, свій. Визначити свого фаворита легко, оцінивши основні переваги подібних відбійників.

    Електричні, наприклад, цінують за:

• гарну продуктивність та її співвідношення із ціною;
• невеликі габарити;
• відмінний показник енергії удару.

    Їх конкуренти також знайдуть, чим похвалитися. Основні переваги бензинових відбійників:

• вражаючий рівень продуктивності;
• автономність;
• здатність працювати довго і безперебійно (протягом декількох годин без ризику раптового виходу з ладу).

    Обидва варіанти по-своєму гарні, обидва представлені в каталозі компанії «Магазин Електрики», де оформити замовлення можна за лічені хвилини.


    Доставка товару по всій Україні.