Інформація
Пошук

Рулетки

76.50грн.

199.00грн.

256.00грн.

95.49грн.

72.00грн.

117.00грн.

53.82грн.

46.37грн.

89.19грн.

Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Рулетки

    Збираєтеся придбати вимірювальні інструменти? Сьогодні для цього навіть не доведеться виходити з дому. Досить скористатися гаджетом з надійним підключенням до інтернету і оформить замовлення онлайн. У відповідній категорії в магазині електрики та інструменту представлено безліч товарів, у тому числі і рулетка, представляє собою найпростіший прилад, призначений для вимірювання габаритів різних об'єктів.

    Сфера застосування, пристрій

    Перед тим, як купити рулетку, рекомендується дізнатися більше про її устрій, а також тих сферах, в яких без такого вимірювального інструменту не обійтися. Дане пристосування, як відомо, активно використовують в геодезії, на виробничих об'єктах, будівельних майданчиках. Виконувати заміри різних предметів з нею зручно і в побуті, тому не дивно, що подібний інструмент є в арсеналі кожного господаря.

    Рулетки бувають різними. Найпростіший варіант складається з:

• вимірювального полотна, для виготовлення якого зазвичай використовують метал чи пластмасу (на вузькій смужці лицьовій її частині присутня шкала);
• корпуса, що представляє собою міцну коробку, призначену для зберігання полотна зі шкалою;
• пружини, що забезпечує зручність застосування рулетки, дозволяє полотну змотуватися самостійно;
• фіксатор-повзунка, який розташовується на поверхні корпусу (необхідний для фіксації полотна на певній ділянці);
• металевого зачепа, прикріпленого до кінця полотна (використовують для фіксації позначки «0» на розі вимірюваного предмета, іншому елементі).

    Такий пристрій інструменту полегшує його експлуатацію. Використовувати пристрій зручно навіть однією рукою. Важливо! Зустрічаються рулетки з подвійним зачепом, двома зубами, розташованими з лицьового боку і тильної сторони вимірювального полотна. Види рулеток

    Умовно всі рулетки можна розділити – короткі, середні і довгі. Довжина вимірювального полотна коротких становить максимум 10 метрів, середніх – 30 метрів, довгих – понад 30 метрів. Варто враховувати і класифікацію інструменту за призначенням:

• будівельні (використовують і в побуті);
• геодезичні, які також називають землемерными.

    Модифікацій представників обох категорій рулеток на сучасному ринку представлено чимало. Придбати їх онлайн так само легко, як і в кілька кліків купити мультиметри і ватметри.


    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.