Інформація
Пошук

Рубанки

1 359.59грн.

2 526.72грн.

1 706.83грн.

2 192.58грн.

2 269.63грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Рубанки

    Деревообробку не можна назвати простим ремеслом. У якомусь сенсі це мистецтво, в якому майстрові доводиться постійно прагнути до більшого, практикуватися, відточувати свої навички, в чому йому допомагає якісний побутовий і промисловий інструмент. Шукайте саме такий?

    Відповідний варіант за доступною ціною реально знайти на сайті «Магазин Електрики». У великому асортименті перевіреного постачальника ви знайдете все для деревообробки, в тому числі і рубанки. Більше про даному пристосуванні, його різновиди та переваги читайте нижче.

    Основна класифікація рубанка

    Електричні рубанки можна умовно розділити на дві категорії. Розглянемо кожну докладно:

• Побутової електрорубанок. Застосовується в домашніх умовах. Порівняно з професійним він недорогий (від 2,5 до 4 кг), легкий, призначений для короткочасної роботи. Ці моделі оснащений двигуном, що видає номінально потужність в межах 600-1000 Вт. Чим потужніший мотор – тим легше обробляти дерево, тим вище загальна ефективність приладу. Число оборотів побутового електрорубанки становить від 10 000 до 12 000 в хвилину, чого більш ніж достатньо середньостатистичному майстру, який працює над певним проектом будинку.
• Професійний інструмент. Вага його може досягати 9 кг, а потужність – 1,5 квт. При струганні показник глибини подібного електрорубанки досягає 4 мм, що в середньому на 1,5-2 мм. більше порівняно з побутовими пристроями. Експлуатувати професійний агрегат можна довго, не переживаючи про ризик раптової поломки із-за перегріву двигуна. Крім того, дані електрорубанки можуть похвалитися корисними доповненнями у вигляді функції регулювання числа обертів, опції підтримки заданого показника. На допомогу можуть прийти різаки та інший інструмент для роботи з металом.

    Рекомендації по вибору електрорубанки

    Визначившись з класом електрорубанки, розширюйте вибір інструменту, спираючись на такі критерії:

• потужність двигуна, що визначає продуктивність агрегату;
• глибина та ширина стругання;
• особливості кришки ремінного проводу (бажано, щоб вона була знімною);
• розташування кнопки запуску;
• загальний баланс з урахуванням ваги та розміру пристрою;
• наявність канавки, що запобігає повітряну пробку, яка суттєво погіршує якість проведеної обробки тієї або іншої поверхні;
• наявність патрубка для відбору стружки.

    Істотною перевагою будуть додаткові корисні функції електрорубанки, опції, що спрощують експлуатацію пристрою. Обов'язково подивіться такі інструменти як фрезерні машини, цікавий асортимент в нашому магазині електрики.


    Доставка товару по всій Україні.