Інформація
Пошук

Електричні міксери

3 589.86грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Електричні міксери

    Однорідність будівельної суміші – те, що безпосередньо впливає на її якість. Максимально однорідної в'язкі і рідкі речовини можна зробити, використовуючи хороший промисловий інструмент, зокрема електричний міксер.

    Такий за доступною ціною пропонує придбати постачальник «Магазин Електрики». На оформлення замовлення на цьому сайті підуть лічені хвилини. Перед покупкою ознайомтесь з функціоналом приладу, його різновидами та основними перевагами. В магазині Електрики також дивіться такий інструмент як апарат для зварювання труб.

    Призначення електричного будівельного міксера

    Електричний міксер незамінний для перемішування компонентів будівельних сумішей. Цей пристрій дозволяє готувати рідкі речовини, в'язкі суспензії, в тому числі і лакофарбові матеріали, акрилові грунтовки, бітумні мастики, гіпсові, цементні, полімерні шпаклівки, гіпсові й цементно-піщані штукатурки, клейові композиції для фіксації каменю, скла, плитки з кераміки або керамограніта. Незамінний електричний міксер і при приготуванні бетону, у складі якого присутній щебінь, пісок. Подивіться на асортимент точила, безліч моделей за хорошими цінами.

    Різновиди будівельного міксера

    Всі будівельні міксери можна класифікувати за типом приводу. З урахуванням даної характеристики виділяють:

• Ручний інструмент зі спеціальною насадкою. Працює цей пристрій за рахунок прикладеної людиною фізичної сили.
• Електричний прилад. Такою може комплектуватися різними видами насадок (оператор змінює їх з урахуванням особливостей запланованих робіт).

    Цікаво, що ручні міксери дозволяють обробити в середньому від 1 до 5 кг сухої суміші. Цей показник значно вище для електроінструменту, вважається у порівнянні зі своїм побратимом більш продуктивним, що дозволяє оператору суттєво економити свої сили.

    Переваги електричного будівельного міксера

    Електричний інструмент коштує дорожче ручного. При цьому він пропонує користувачеві унікальні переваги, серед яких:

• можливість готувати великі об'єми розчинів (від 100 до 200 літрів);
• відносно невеликий цикл первинної обробки (рідко перевищує 10 хв.);
• можливість перемішувати не тільки щільні суміші з різними мінеральними включеннями, але і водні, наприклад, лакофарбові композиції.

    Готові інвестувати в якісний електричний будівельний міксер? Придбайте даний інструмент на сайті перевіреного постачальника «Магазин Електрики».


    Доставка товару по всій Україні.