Інформація
Пошук

Болгарки

1 331.46грн.

1 540.43грн.

1 449.34грн.

1 518.99грн.

2 820.99грн.

1 540.43грн.

1 443.98грн.

1 904.14грн.

1 051.90грн.

1 383.55грн.

2 896.08грн.

Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)

Болгарки

    Вибираючи якісний промисловий інструмент, багато майстри приймають рішення зробити покупку на сайті постачальника «Магазин Електрики». Тут можна знайти все від дриля до трамбівок і генераторів. Представлений у великому віртуальному каталозі, в тому числі і такий агрегат, як болгарка.

    Основні види болгарки

    Як і дискові пилки, інший подібний інструмент, болгарка буває різною. В рамках основної класифікації виділяють такі її види:

• Мережеві, які не потрібно заправляти паливом, так як прилад працює за рахунок підключення до електромережі. Це одночасно і плюс, і мінус. Недолік наявності шнура живлення полягає в обмеженні радіусу виконання роботи, а також ризик пошкодження його обертовим диском.
• Акумуляторні, що дозволяють не прив'язуватися до мережі. Для тих, хто часто працює в польових умовах, ця болгарка є найоптимальнішим вибором. Однак, важливо розуміти, що довго експлуатувати її не вийде (хіба що в запасі є додаткові заряджені батареї).

    Також по відношенню до болгаркам можна застосувати й іншу класифікацію. Зокрема, ту, що базується на їх призначення:

• Побутові. Ці моделі переважно невеликі і легкі, що видають потужність не вище 1000 Вт. Їх постачають дисками, чий діаметр дорівнює 125-150 мм. Цей вид агрегату користується популярністю, однак, купуючи такий, важливо розуміти, що відключати його доведеться кожні 15 хвилин. В іншому випадку оператор зіткнеться з проблемою перегріву.
• Професійні. Як і професійні штроборізи, болгарки, що представляють дану категорію, є могутніми, здатними працювати без перегріву довгий час. На них можна встановити диски діаметром до 305 мм

    Поради щодо вибору

    Обсяг і складність запланованих ремонтно-будівельних робіт – головний фактор вибору болгарки. Однак слід звернути увагу і на інші:

• Довжина шнура. Віддайте перевагу моделям, чий шнур не коротшим 2 метрів. В іншому випадку ваша свобода дій при експлуатації болгарки буде обмежена.
• Особливості рукоятки. Добре, якщо її положення можна змінювати в залежності від умов роботи.
• Можливість швидкої заміни графітових щіток, які з часом зношуються і ставлять під удар надійність інструменту.

    Врахувати також рекомендується наявність у болгарки системи плавного пуску, захисту від випадкового запуску, швидкозатискний гайки.


    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.