Інформація
Пошук

Штроборізи

Штроборізи

    В наші дні онлайн можна придбати практично все, в тому числі і промисловий інструмент. Шукайте якісні, але недорогі пристрої для ремонтно-будівельних та інших проектів? Вивчіть асортимент компанії «Магазин Електрики», де крім усього іншого ви знайдете і штроборізи і різні вібратори для бетону. Більше даних про агрегатах читайте нижче.

    Класифікація штроборезів, основні види та особливості

    По відношенню до штроборезів застосовують різні класифікації. Одна з них базується на типі приводу. З урахуванням цього показника виділяють:

• Ручні моделі, при роботі з якими оператор змушений прикладати певні зусилля. Це пристрій вважається ідеальним для штроблення стін з газобетону, пінобетону, арболіту та інших, не дуже твердих матеріалів. Керувати агрегатом зручно завдяки наявності зігнутої рукоятки.
• Електричні прилади, оснащені електродвигуном різної потужності. Їм під силу обробити самі тверді перекриття, наприклад, цегляні, кам'яні, бетонні. Электроштроборезы бувають побутовими і професійними. Стандартно їх оснащують парою прямих власників.

    Розглянути експерти рекомендують і інший поділ, зокрема те, що базується на типі пропилу, забезпеченому штроборезами (електричними моделями):

• Прямі моделі, які є найбільш поширеними, популярними. Диски в таких пристроях розташовуються під прямим кутом по відношенню до оброблюваного матеріалу.
• Кутові агрегати. Рідкісні, відрізняються від інших опцією регулювання кута між пильними головками і робочою поверхнею. Для штроблення конструкцій в їх кутах дані пристосування є оптимальними.
• Гібриди. Щось середнє між звичайним штроборізи і кутовий шліфувальною машинкою. Нерідко цей агрегат називають штроборізи-борозноробом.

    Поради щодо вибору штроборізи

    При виборі такого інструменту недостатньо орієнтуватися на дані про виробника і ціну. Звернути увагу експерти рекомендують на потужність пристрою, від чого залежить не тільки продуктивність агрегату, але і глибина його різу (так як потужні установки можуть забезпечуватися великими пільнимі дисками). Також варто врахувати особливості оснастки, сумісної з конкретними моделями. Для подібних робіт застосовуються також перфоратори та інші інструменти з високою потужністю. Пам'ятайте, що далеко не всі штроборізи можуть бути доповнені алмазними дисками (сталеві з алмазним напиленням), фрезами з твердосплавних пластин і т. д.


    Доставка товару по всій Україні.

У цій категорії немає товарів.