Інформація
Пошук

Апарати для зварювання труб

1 088.17грн.

567.53грн.

2 238.02грн.

577.40грн.

954.92грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Апарати для зварювання труб

    Поліпропіленові труби, на відміну від металевих, не схильні до корозії. Це і пояснює їх популярність. Подібні встановлюють повсюдно. При цьому для їх монтажу необхідний якісний промисловий інструмент, в тому числі і апарат для зварювання труб. Останній за демократичною ціною можна придбати на сайті «Магазин Електрики». Однак перед тим, як зробити це, слід ознайомитися з різновидами приладу, його особливостями.

    Види апарату для зварювання труб

    Як і технічні фени, інші подібні інструменти, апарати для зварювання труб поділяються на кілька видів. В основній класифікації експерти виділяють:

• Ручний пристрій, який буває циліндричним (професійне) і мечоподібним. Комплектація даного приладу буває різною, але в більшості випадків він оснащений термостатом, необхідним для регулювання температури нагріву. Популярним ручний апарат для зварювання труб зробила його безпека. Застосування даної моделі дозволяє виключити ризик пошкодження оброблюваної конструкції.
• Механічний пристрій, що дозволяє паяти труби під високим, створеним вручну, тиском. Традиційно цей апарат оснащується динамометром. Інструмент призначений для обробки труб діаметром не вище середнього. При цьому їх надійну фіксацію забезпечують затискачі.
• Електрогідравлічні моделі, які за своїм принципом роботи нагадують механічні. Однак, у них є своя відмінна важлива характеристика – наявність електрогідравлічного приводу, що і дозволяє створювати тиск, необхідний для паяння труб. Це пристрій можна експлуатувати для обробки конструкцій діаметром до 63 см. Інструмент створює максимально надійні, міцні шви.
• Апарати для муфтового зварювання. Незамінні при монтажі трубопроводу. Зустрічаються в різних варіантах розміру, ваги, потужності і продуктивності.

    Як вибрати апарат для зварювання труб

    Пристрої для зварювання труб, як і електричні трубогиби та інші подібні прилади, можна замовити в пару кліків на сайті «Магазин Електрики». Але попередньо споживачеві варто уважно вивчити асортимент, відштовхуючись від інформації про:

• діаметри труб, які потребують обробці;
• обсяг запланованих робіт;
• складності зварювання.

    Чим більше труб необхідно паяти, чим складніше це робити з урахуванням особливостей монтованою конструкції, тим потужніше і функціональніший повинен бути апарат для зварювання.


    Доставка товару по всій Україні.