Інформація
Пошук

Електричні трубогиби

Електричні трубогиби

    Трубогиб – промисловий інструмент, який активно експлуатують при проведенні ремонтних і будівельних робіт. Він незамінний для співробітників організацій, що спеціалізуються на газо - і водопостачанні.

    Його використовують для виготовлення каркасних конструкцій, в тому числі теплиць, меблів, тренажерів, рам транспортних засобів і не тільки. Трубогиби бувають різними. З їх різновидами слід ознайомитися заздалегідь, до того, як оформляти замовлення на сайті «Магазин Електрики». Також у нас є апарати для зварювання труб і подібні корисні інструменти.

    Класифікація трубогиба

    Серед усіх застосовних до трубогибам класифікацій варто виділити ту, що базується на принципі роботи інструменту. З урахуванням даної характеристики виділяють:

• Ручні пристрої, якими користуються найчастіше для деформації невеликих в діаметрі труб. Зазвичай такий прилад експлуатують при роботі з тонкими матеріалами, наприклад, з алюмінієм, міддю, нержавіючої сталлю і т. д. Ручні трубогиби недорогі, що можна вважати їх головною перевагою. Однак, слід розуміти, що для їх застосування необхідно прикладати велику фізичну силу.
• Гідравлічні моделі, які вважаються професійними, що представляють собою високопродуктивний верстат. Подібними користуються сантехніки, бригади робітників виробничих об'єктів.
• Електромеханічний інструмент. Подібний гарантує найвищу точність виконання тієї чи іншої роботи. Якість вигину при цьому на висоті.

    Розрізняють трубогиби і за способом згинання. В даному випадку виділяють сегментні, дорнові, арбалетні, пружинні моделі, з призначенням яких слід знайомитися завчасно. У допомогу при роботі з трубами приходить болгарка, при правильному диску допомагає в різанні труб.

    Основні переваги електромеханічного трубогиба

    Електромеханічних ідеальний інструмент для тих, хто прагне швидко виконати той чи інший проект, не витрачаючи при цьому багато енергії. За допомогою такого пристрою також реально:

• обробляти різні матеріали;
• економити простір, де прокладаються комунікації, що представляють собою мережу труб;
• істотно скорочувати час монтажу інженерної магістралі;
• знизити показник кількості відведень, фітингів (гарантія фінансової економії, підвищення надійності прокладаються комунікацій, виключення ризику протікання).

    Враховуючи дані переваги електромеханічного трубогиба, можна сміливо заявити про те, що інвестувати в нього кошти вигідно.


    Доставка товару по всій Україні.

У цій категорії немає товарів.