Інформація
Пошук

Комплектуючі для витої пари і ТВ кабелю

24.30грн.

5.40грн.

6.24грн.

4.41грн.

32.48грн.

9.68грн.

39.82грн.

3.15грн.

0.75грн.

Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Комплектуючі для витої пари і ТВ кабелю

Будь-які телевізійні та інтернет системи повинні працювати максимально ефектно, тому процесу монтажу відводять особливу увагу. У телебаченні зазвичай провідником є спеціальний ТВ кабель, який передає інформацію та взаємодіє з користувачем. Також для прокладки інтернет з'єднання використовують кабель вита пара, і наш інтернет магазин Електрики сьогодні пропонує спеціальні перехідники і штекери для такої кабельної продукції. Відмінна якість та вигідні ціни для будь-якого клієнта.

Штекери для представлених кабелів це досить потрібна річ, адже передача сигналу повинна бути максимально надійною і безперервної. Таким чином, обтиск витої пари бажано проводити за допомогою різних штекерів і перехідників. Вони досить прості в монтажі і забезпечать рухову і впевнену роботу вашого кабелю. Ми пропонуємо телевізійний кабель роз'єм для різних варіантів, в наявності безліч моделей під коаксіальний кабель, наприклад перехідники або конектори. Є досить корисна річ — з'єднувач або кутовий перехідник. Для професіоналів в області монтажу це незамінні вироби, що забезпечують надійний контакт і можливість підключення до телевізора або комп'ютера. Створювати підключення за допомогою ножа і викрутки не рекомендується, в такому випадку обтиснення буде менш якісним. Якщо у вас є конектор або штекер, для обтиску також може знадобитися інструмент. Можна скористатися викруткою і ножем, при бажанні купується спеціальний інструмент для таких цілей. Наприклад, популярним інструментом вважають прес-кліщі, інакше звані кримпер. Таким чином можна позбутися від процедури пайки штекера і кабелю, інструмент замінює дана дія. Для зручності використання інструмент обладнаний можливістю обрізки та зачистки кабелю.

Представлені в магазині коннектори ми продаємо оптом і в роздріб, ціни на товар одні з кращих по ряду причин. Ми працюємо з виробниками напряму, забезпечуючи гарною якістю і постійною наявністю. Коннектори найчастіше використовуються для з'єднання комп'ютера з роутером, роз'єм створений універсальний і дозволяє швидко проводити необхідні роботи. Обов'язково потрібно враховувати особливості розпіновки, на кабелі і штекерах зазвичай є позначення певним кольором.

Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.