Інформація
Пошук

Дріт, монтаж, кріплення

Уточнити Пошук

24.30грн.

11.41грн.

9.79грн.

7.44грн.

5.40грн.

5.75грн.

3.66грн.

5.62грн.

3.92грн.

42.35грн.

40.92грн.

22.05грн.

11.83грн.

6.24грн.

7.59грн.

5.21грн.

46.89грн.

4.41грн.

32.48грн.

11.48грн.

31.27грн.

9.68грн.

12.38грн.

6.00грн.

Показано з 1 по 24 із 276 (всього 12 сторінок)

Дріт, монтаж, кріплення

Основним елементом електропроводки є електричний провід, по якому проходить струм. У старих будівлях проводку треба міняти, так як стара мережа не розрахована на потужність сучасних побутових приладів.

Для облаштування системи електропостачання в квартирі або будинку важливо правильно підібрати дроти електричні, при виборі яких слід звертати увагу на такі параметри:

• перетин кабелю;
• на довжину мережі і її опір;
• навантаження на мережу;
• матеріал виготовлення.

У продажу є алюмінієвий і мідний дріт, який поміщається в ізоляцію. Для прокладання мережі в житлових приміщеннях слід використовувати гнучкі м'які кабелі, які можна придбати на сайті elektreka.com.ua, де представлений великий вибір електротехнічної продукції
оптом і в роздріб. Тут продаються світлодіодні лампи і світильники, а також автоматичні вимикачі, кріплення для кабелів і труб. Мідний кабель володіє гнучкістю і пластичністю. Він відрізняється великою електричною провідністю і тривалим експлуатаційним терміном, тому ідеально підходить для монтажу системи електропостачання не тільки в будинках і квартирах, але і на виробництві. Крім м'яких для прокладання мережі використовують жорсткі дроти.


При відкритому способі прокладки кабелів провідники розміщуються в гофру і металорукав, які кабелі захищають від механічних пошкоджень і ураження струмом. Кабелі, поміщені в гофровані труби, будуть ізольовані і прослужать набагато довше. Для прихованого монтажу підходить провід електричний мідний, який хоч і коштує дорожче, ніж алюмінієвий, але він не окислюється і не піддається корозії. Саме в цьому полягає його основна перевага. Також під час електромонтажних робіт знадобиться кріплення для труб, який призначений для закріплення гофрованих і гладкостінних труб до різних поверхонь. У цьому випадку кріплення захистить кабель і трубу від провисання і деформації.

    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.