Інформація
Пошук

Дріт, монтаж, кріплення

Уточнити Пошук
Дріт, монтаж, кріплення

Основним елементом електропроводки є електричний провід, по якому проходить струм. У старих будівлях проводку треба міняти, так як стара мережа не розрахована на потужність сучасних побутових приладів.

Для облаштування системи електропостачання в квартирі або будинку важливо правильно підібрати дроти електричні, при виборі яких слід звертати увагу на такі параметри:

• перетин кабелю;
• на довжину мережі і її опір;
• навантаження на мережу;
• матеріал виготовлення.

У продажу є алюмінієвий і мідний дріт, який поміщається в ізоляцію. Для прокладання мережі в житлових приміщеннях слід використовувати гнучкі м'які кабелі, які можна придбати на сайті elektreka.com.ua, де представлений великий вибір електротехнічної продукції
оптом і в роздріб. Тут продаються світлодіодні лампи і світильники, а також автоматичні вимикачі, кріплення для кабелів і труб. Мідний кабель володіє гнучкістю і пластичністю. Він відрізняється великою електричною провідністю і тривалим експлуатаційним терміном, тому ідеально підходить для монтажу системи електропостачання не тільки в будинках і квартирах, але і на виробництві. Крім м'яких для прокладання мережі використовують жорсткі дроти.


При відкритому способі прокладки кабелів провідники розміщуються в гофру і металорукав, які кабелі захищають від механічних пошкоджень і ураження струмом. Кабелі, поміщені в гофровані труби, будуть ізольовані і прослужать набагато довше. Для прихованого монтажу підходить провід електричний мідний, який хоч і коштує дорожче, ніж алюмінієвий, але він не окислюється і не піддається корозії. Саме в цьому полягає його основна перевага. Також під час електромонтажних робіт знадобиться кріплення для труб, який призначений для закріплення гофрованих і гладкостінних труб до різних поверхонь. У цьому випадку кріплення захистить кабель і трубу від провисання і деформації.

    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.