Інформація
Пошук

Готові набори світлодіодної стрічки

347.13грн.

375.87грн.

434.57грн.

378.02грн.

407.00грн.

465.46грн.

1 163.00грн.

1 175.00грн.

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

Готові набори світлодіодної стрічки

Створити незвичайні світлові ефекти, прикрасити кімнати, зробити функціональну підсвічування важкодоступних точок у приміщенні, створити святкові світлові ефекти або ж підкреслити незвичайний дизайн, - для всього цього можна використовувати світлодіодні стрічки. Але не кожному хочеться виконувати пайку, з'єднувати контролери і блоки. Набагато зручніше взяти готові, ідеально підходящі дуг до одного елементи, які можна за лічені хвилини з'єднати в безпечну і надійну ланцюг. Інтернет-магазин електрики elektreka.com.ua пропонує оригінальні комплекти, які суттєво полегшать завдання по створенню цікавої світлодіодного підсвічування.

У комплекті поставляються:

• стрічка;
блок живлення;
контролер.

Не потрібно ніяких додаткових елементів для з'єднання, кожна частина майбутньої ланцюга вже оснащена найпростішими штекерами. Таким чином складний процес пайки та ізоляції просто перетворюється в збірку світлодіодного конструктора. Істотно прискорюється процес підключення, з таким комплектом вдасться за лічені години прикрасити великі приміщення, нічні клуби, ресторани, торгові центри, а після можна також без праці демонтувати всі стрічки і прибрати на зберігання. Підійде цей варіант і для постійного освітлення: якісні світлодіоди мають ресурс роботи 30 000 годин.

Інтернет-магазин оптом і в роздріб пропонує придбати комплекти в двох виконаннях. Перше має коефіцієнт вологозахисту IP20. Це означає, що сама світлодіодна стрічка не має захисту від пилу та механічних пошкоджень, вона не покрита силіконом, а тому не повинна знаходитися в занадто вологому середовищі або потрапляти під потоки води. Такий варіант більш доступний за ціною. Комплект ідеально підійде для обладнання внутрішніх житлових, офісних, торгових приміщень світлодіодним підсвічуванням. Другий варіант – комплект із захистом IP65. Підвищена вологість, краплі води, опади, така стрічка не витримає тільки повного занурення у воду.

Блок живлення і контролер надійно захищені від коротких замикань і перегорання внаслідок перевантажень в загальній електромережі. Пульт працює шляхом передачі інфрачервоних сигналів. Тому при установці необхідно забезпечити пряму видимість блоку живлення. Стрічка RGB в поєднанні з пультом на 24 кнопки і власною пам'яттю стає багатофункціональним світильником. Управління, як і підключення, інтуїтивно зрозумілі. Попередні налаштування можна без праці відтворити при наступному включенні.

    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.