Інформація
Пошук

Кабельні наконечники і гермовведення

52.65грн.

20.32грн.

25.52грн.

21.15грн.

40.16грн.

22.68грн.

31.75грн.

7.98грн.

3.19грн.

3.72грн.

4.79грн.

2.66грн.

49.90грн.

18.85грн.

53.09грн.

56.25грн.

46.01грн.

48.54грн.

46.01грн.

1.75грн.

6.90грн.

2.65грн.

5.29грн.

3.97грн.

Показано з 1 по 24 із 60 (всього 3 сторінок)

Кабельні наконечники і гермовведення

Робота з електричними пристроями вимагає максимально зручного і надійного підключення, і фахівці при необхідності підключити дроти радять використовувати спеціальні кабельні роз'єми, наконечники і подібну продукцію. Також продукція носить назву оконцеватели, використовується для з'єднання проводів і безпечного підключення проводки до обладнання. Конструкція наконечника вкрай проста, з одного боку розташовується місце під провід, інший кінець виконаний у вигляді лопатки, яка в подальшому вставляється у відповідне обладнання. Вартість таких виробів досить низька, тому наш інтернет магазин Електрики вже пропонує масу варіантів з невеликою вартістю.

Зверніть увагу, що другий кінець може бути різної форми, це залежить від підключається на нього обладнання та його входів. Таким чином виділяють форму циліндра, шайбу, платівку, клему. Вибирати використання кабельних наконечників варто з багатьох причин, зокрема це:
• ви можете багаторазово підключати і відключати таке з'єднання;
• у точці закінчення кабелю істотно знижується нагрівання;
• менший ризик отримати окис проводів і контактів.

Фахівці стверджують, що також в процесі помітно знижується опір. Виготовляють наконечники з різних металів, найбільш популярними вважають вироби із алюмінію, міді або об'єднані з двох видів. Перед покупкою варто визначитися, який розмір наконечника вам потрібен і яке перетин дроту використовується.
В нашому магазині можна знайти як класичні наконечники, так і спеціальні моделі під певні завдання. Наприклад, популярними вважають трубчастий наконечник або кільцеву різновид. Знайти всю продукцію можна оптом і в роздріб, ціни у нас одні з кращих в регіоні унаслідок прямого співробітництва з виробниками.

Ще однією позицією в даній категорії вважається кабельний гермоввод, інакше відомий як сальник. Герметичний введення потрібен для того, щоб не пошкодитися електричним струмом про різні сторонні предмети або розподільні щити. Фахівці вкрай не рекомендують вводити кабельну продукцію через отвори на металі, використовуйте гермоввод для кращого захисту від електричних і механічних впливів. Важливу роль цей виріб грає в місцях з можливим потраплянням вологи, забезпечується максимально надійна герметизація з захистом від пилу.

Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.