Інформація
Пошук

Різне

27.90грн.

27.90грн.

12.40грн.

14.15грн.

12.40грн.

18.73грн.

20.48грн.

0.52грн.

10.06грн.

11.81грн.

195.75грн.

15.75грн.

0.52грн.

12.15грн.

5.64грн.

10.83грн.

21.85грн.

29.77грн.

14.85грн.

29.39грн.

79.38грн.

13.95грн.

22.52грн.

15.75грн.

Показано з 1 по 24 із 26 (всього 2 сторінок)

Різне

Купівля вимикачів – обов'язковий процес для кожного, хто робить в будинку або квартирі ремонт. Різноманітність дизайнерських рішень дозволяє підбирати електрофурнітуру в повній відповідності з інтер'єром. Найпоширенішими є врізні вимикачі, витримані в світлій колірній гамі.

    Функціональні види вимикачів

Коли мова йде про вибір вимикача для будинку або офісу функціональний асортимент виробників включає такі їх різновиди:

• звичайні;
• прохідні;
• диммер.

Візуально між собою вони практично не відрізняються, кількість клавіш у виробах може варіювати від однієї до нескінченності. Різниця відноситься до самого принципу роботи виробів. У звичайних моделях кожна клавіша відповідає за одну електричну точку. Прохідні вимикачі – найкраще рішення, якщо необхідно здійснювати управління освітленням з декількох місць, наприклад, з різних боків ліжка. Диммери – найсучасніший тип продукції. На своїй поверхні такий прилад має спеціальне коліщатко. За допомогою його повороту вдається регулювати інтенсивність освітлення. Діапазон налаштувань дозволяє коригувати роботу освітлювального приладу в діапазоні від нуля до максимальної яскравості.

У секторі виробництва вимикачів лідируючі позиції займають бренди ТИТАН, Günsan Electric і Viko. Найбільш дорогою продукцією визнані диммери. Їх вартість в 4-5 разів перевищує прайс-лист звичайних і прохідних моделей. Ціна виправдана, враховуючи інноваційну функціональність виробів. Ді
ммеры відносяться до категорії енергозберігаючих приладів, оскільки дозволяють коригувати рівень освітлення в залежності від потреб мешканців.

    Специфіка монтажу вимикачів

За характером монтажу всі вимикачі діляться на накладні і внутрішні. Вироби з другої категорії вважаються більш зручними для установки в житлових і комерційних приміщеннях. У них електричний механізм спеціальною мембраною повністю захищений від попадання вологи і пилу. В естетичному відношенні врізні моделі теж виграють. При їх монтажі на поверхні залишається тільки лаконічна рамка і клавіші.

При виборі врізних вимикачів варто звернути увагу на моделі з підсвічуванням. В каталозі присутні якісні вироби від Günsan Electric і Viko. Подібні вимикачі мають прийнятну ціну, можуть бути використані для установки в будь-якому приміщенні.

    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.