Інформація
Пошук

Різне

0.44грн.

0.44грн.

8.70грн.

13.05грн.

7.88грн.

7.88грн.

8.67грн.

3.47грн.

41.33грн.

17.84грн.

23.06грн.

14.36грн.

13.49грн.

6.53грн.

20.01грн.

20.01грн.

4.79грн.

18.12грн.

21.59грн.

28.28грн.

6.96грн.

29.15грн.

5.66грн.

68.84грн.

Показано з 1 по 24 із 35 (всього 2 сторінок)

Різне

Купівля вимикачів – обов'язковий процес для кожного, хто робить в будинку або квартирі ремонт. Різноманітність дизайнерських рішень дозволяє підбирати електрофурнітуру в повній відповідності з інтер'єром. Найпоширенішими є врізні вимикачі, витримані в світлій колірній гамі.

Функціональні види вимикачів

Коли мова йде про вибір вимикача для будинку або офісу функціональний асортимент виробників включає такі їх різновиди:

• звичайні;
• прохідні;
• диммер.

Візуально між собою вони практично не відрізняються, кількість клавіш у виробах може варіювати від однієї до нескінченності. Різниця відноситься до самого принципу роботи виробів. У звичайних моделях кожна клавіша відповідає за одну електричну точку. Прохідні вимикачі – найкраще рішення, якщо необхідно здійснювати управління освітленням з декількох місць, наприклад, з різних боків ліжка. Диммери – найсучасніший тип продукції. На своїй поверхні такий прилад має спеціальне коліщатко. За допомогою його повороту вдається регулювати інтенсивність освітлення. Діапазон налаштувань дозволяє коригувати роботу освітлювального приладу в діапазоні від нуля до максимальної яскравості.

У секторі виробництва вимикачів лідируючі позиції займають бренди ТИТАН, Günsan Electric і Viko. Найбільш дорогою продукцією визнані диммери. Їх вартість в 4-5 разів перевищує прайс-лист звичайних і прохідних моделей. Ціна виправдана, враховуючи інноваційну функціональність виробів. Ді
ммеры відносяться до категорії енергозберігаючих приладів, оскільки дозволяють коригувати рівень освітлення в залежності від потреб мешканців.

Специфіка монтажу вимикачів

За характером монтажу всі вимикачі діляться на накладні і внутрішні. Вироби з другої категорії вважаються більш зручними для установки в житлових і комерційних приміщеннях. У них електричний механізм спеціальною мембраною повністю захищений від попадання вологи і пилу. В естетичному відношенні врізні моделі теж виграють. При їх монтажі на поверхні залишається тільки лаконічна рамка і клавіші.

При виборі врізних вимикачів варто звернути увагу на моделі з підсвічуванням. В каталозі присутні якісні вироби від Günsan Electric і Viko. Подібні вимикачі мають прийнятну ціну, можуть бути використані для установки в будь-якому приміщенні.

Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.