Інформація
Пошук

Розетки і вимикачі

Уточнити Пошук
Розетки і вимикачі

    При прокладці електрики не обійтися без електрофурнітури, до якої відносять рамки для розеток, розетки, вимикачі та монтажні коробки. Все це можна купити оптом і уроздріб на сайті elektreka.com.ua, де представлений великий вибір електротехнічної та освітлювальної продукції. Тут продаються кабелі та проводи, які являють собою невід'ємний елемент електромережі. Установка розеток і вимикачів проводиться в самому кінці електромонтажних робіт.

    Важливо заздалегідь купити розетки і вимикачі, при виборі яких слід звертати увагу на такі параметри:

     виробник;
     зовнішній вигляд і колір;
     функціональність і механізм вимикачів: сенсорний, кнопковий, важільний і так далі;
     спосіб фіксації розетки;
     кількість фаз.

    Вибираючи розетку, перш за все, слід дізнатися, яка проводка використовується: відкрита або прихована. У першому випадку слід купувати накладну розетку, а другому – вбудовувану. Також важливо підібрати світильники для кожного приміщення. Останнім часом популярністю користуються світлодіодні освітлювальні прилади, які споживають мало електроенергії і відрізняються тривалим експлуатаційним терміном. Вибрати якісні розетки і вимикачі допоможе магазин електрофурнітури, в якому продаються всі необхідні для проведення електрики аксесуари. Купуючи розетку, потрібно ретельно оглянути її корпус, на якому є маркування, що вказує на ступінь міцності. Важливе значення мають і робочі характеристики фурнітури.

    В магазині світлотехніки можна купити кабельний канал для відкритого типу проводки, в який поміщається кабель захищають від механічних пошкоджень і ураження струмом. Кабель канали призначаються для комфортної та безпечної укладання кабелів різного типу: телефонні, силові та інше.

    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.