Інформація
Пошук

Все для монтажу

Уточнити Пошук
Все для монтажу

    Головною інженерної комунікацією в будинку або квартирі є проводка, яка може бути прихованої і відкритої. У першому випадку проводи і кабелі прокладаються всередині стін шляхом штробірованія, а в другому – дроти знаходяться на поверхні стін, підлоги і стелі. На сайті elektreka.com.ua можна купити все для монтажу проводів, а також тут представлений багатий вибір освітлювальної продукції, лампочок і світлодіодних світильників які можна придбати оптом і в роздріб. Прокладка кабелів має свої особливості і виконується за певними правилами.

    Види монтажу електропроводки

    Краще всього для цієї мети купити електричний кабель СИП, який має ізоляцію з термопластичного поліетилену і виготовляється з алюмінію. Такий провід призначений для прокладання по стінах інженерних споруд і будівель, а також його використовують для відгалуження від магістральних повітряних ЛЕП і розподілу електроенергії в мережах. Грамотний монтаж силового кабелю здійснюється у відповідності з вимогами, які залежать від умов і місця прокладки. При прокладці проводів всередині стін потрібно виконати в них отвори і поглиблення, ширина яких залежить від проводу.

    При прихованій проводці встановлюються вбудовані розетки, які поміщаються в спеціальне поглиблення. Для цього купують монтажні коробки. Останнім часом популярністю користується прокладання проводів в кабель-каналах, які проходять по підлозі та стелі. Такий варіант облаштування системи електропостачання найчастіше зустрічається в магазинах і офісах. Монтаж кабель каналу можна здійснити самостійно.

    Правила монтажу проводів і кабелів

    Їх можна монтувати біля джерел тепла. Це можуть бути батареї і димохідні труби. Небажано укладати в одному кабель каналі коробі або телефонні кабелі, ТВ кабелі, електричну і комп'ютерну проводку. В ідеалі проводки не повинно бути біля водопроводу, труб опалення та газопроводу. Всі місця, в яких з'єднуються проводу, повинні перебувати в зоні видимості, щоб за необхідності їх можна було перевірити і відремонтувати. Але вони повинні мати надійну ізоляцію.

    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.