Інформація
Пошук

Світильники і датчики

Уточнити Пошук
Світильники і датчики

    Якісне освітлення відкритих території і закритих приміщень має величезне значення, тому для освітлення важливо купувати тільки надійні і ресурсомісткі освітлювальні прилади. Так, для зовнішнього освітлення використовують прожектори на світлодіодах, які споживають мало електроенергії і здатні висвітлити більшу площу. Також для освітлення вулиць, дитячих майданчиків, автостоянок та інших відкритих територій нерідко використовують ліхтарі освітлення, які відтворюють яскраве світло і добре висвітлюють дороги в темний час доби. Сучасне зовнішнє освітлення представлено спеціальними світильниками, ліхтарями і LED-прожекторами.

    В таких світильниках використовують такі джерела світла, як:

     LED-лампочки;
     люмінесцентні;
     ртутні;
     металогалогенні і так далі.

    Величезний вибір освітлювальних приладів представлений на сайті магазину електрики elektreka.com.ua, де можна купити різні види світильників, прожектори, лампи, ліхтарі, автоматику, аксесуари і кабельну продукцію оптом і в роздріб.

    Світлодіодні світильники частіше інших приладів використовують для освітлення приміщень, так як вони мають масу переваг:

     ресурсомісткість (світлодіодна лампа може працювати близько 40 тисяч годин);
     мале енергоспоживання;
     яскравість;
     багатий вибір форм і дизайнів світильників.

    Плюс до всього, світлодіодні світильники мають найширшу сферу застосування. Їх використовують не тільки для освітлення вулиць і приміщень, але і рекламної продукції. Такими приладами висвітлюють міські вулиці, дороги, автостоянки, парки, виробничі та прибудинкові території. Завдяки величезному вибору різних відтінків світіння LED лампи освітлення відмінно підходять для дизайнерських інтер'єрів, у яких величезна роль відводиться декоративного освітлення. З його допомогою у приміщенні створюють романтичну атмосферу, приглушений або яскраве світло. Світлодіоди не нагріваються і можуть працювати навіть при мінусовій температурі. Вуличне освітлення за допомогою світлодіодних прожекторів дозволяє заощадити на споживанні електроенергії і висвітлити великий за площею ділянку.

    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.