Інформація
Пошук

Скоба для кабелю

9.80грн.

12.77грн.

11.83грн.

30.69грн.

14.97грн.

23.16грн.

25.82грн.

15.73грн.

21.37грн.

24.78грн.

18.21грн.

99.76грн.

Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)

Скоба для кабелю

    При проведенні електрики використовують різні види кабельного кріплення, до якого відносять скоби для кріплення кабелю, хомути, затискачі та кабельну стяжку. Для того щоб зафіксувати електричний провід невеликого перерізу до стіни і інших поверхонь, використовують скоби для кабелю, які виготовляються з пластика і мають отвір для цвяха. Такі кріпильні деталі продаються в комплекті з цвяхом, який легко вставляється в стіну. Найчастіше скоби застосовують для фіксації кабелю до щільних поверхонь. Це деревина і штукатурка.
    
Скоби бувають двох видів:

     Плоскі.
     Круглі.

    Їх вибір залежить від форми кабелю. Завдяки скоб дроти закріплюються швидко і надійно, до того ж подібне кріплення не кидається в очі і виглядає акуратно. На сайті elektreka.com.ua представлений найширший асортимент освітлювальних приладів, лампочок, кабельної продукції, кріплення і автоматики які можна придбати оптом і в роздріб. Все це використовується при електромонтажних роботах і є частиною системи електропостачання. Наприклад, кліпси для кріплення кабелю використовуються в тих ситуаціях, коли провідник додатково вміщується в металевий рукав або гофровану трубу. Такі кріпильні деталі дозволяють закріпити дріт в трубі на будь-якій поверхні, будь то бетон або цегла. Кріплення здійснюється за допомогою дюбель-цвяхів.

    Скоби для кріплення кабелю до стіни застосовують при прокладці телевізійних і телефонних ліній, а також використовують для підключення та проведення інтернету. Клипсовое кріплення підходить для тих ситуацій, коли провідники знаходяться на виду, тобто прокладаються по стінах, стелі та підлозі. Після прокладання кабелів та встановлення вимикачів і розеток, можна приступити до вибору освітлювальних приладів. Найпоширенішими вважаються світлодіодні світильники, які споживають мінімум електроенергії і відрізняються тривалим експлуатаційним терміном.

    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.