Інформація
Пошук

Філаментні лампи

64.44грн.

73.03грн.

40.81грн.

49.40грн.

40.81грн.

41.91грн.

57.66грн.

66.03грн.

57.66грн.

57.66грн.

94.24грн.

66.03грн.

52.70грн.

52.70грн.

70.99грн.

94.24грн.

70.99грн.

Показано з 1 по 17 із 17 (всього 1 сторінок)

Філаментні лампи

    З розвитком енергозберігаючих технологій на ринку освітлювальних приладів з'явилося безліч ламп, що зберігають енергію. До таких інноваційних приладів відносять філаментні світлодіодні лампи, які витіснили люмінесцентні лампи та лампи розжарювання. Вони виготовляються за унікальною технологією, яка називається filament led. Їх основне призначення полягає в тому, щоб замінити собою традиційні лампи, виконані в стилі ретро.

    Филаментный джерело світла споживає мало електроенергії і може стати справжньою «економкою» в будинку. Такі лампи працюють на діодах і складаються з готових елементів – філаментів. Потужність одного такого елемента становить 1,3 вт, тому для збільшення показника потужності освітлювального прилади набирають необхідну кількість філаментів. Інноваційні прилади створюються на основі недорогих технологій, які використовуються під час виготовлення екранів для портативних пристроїв. Це мікроскопічні світлодіоди, які укладаються на спеціальну основу.

    На сайті магазину електрики elektreka.com.ua можна купити оптом і світлодіодні філаментні лампи, які не нагріваються і відтворюють яскравий, але приємний для очей світло. Також тут можна лампи едісона придбати за доступною ціною.

    Серед достоїнств ламп, що складаються з філаментів, слід виділити:

    1. Сумісність з будь-якими освітлювальними приладами, які спочатку були створені для ламп розжарювання.
    2. Традиційний дизайн.
    3. Високу світлопередачу.
    4. Доступність регулювання яскравості.

    Филаментная лампа Лисма відрізняється високою якістю і доступною вартістю. Такі прилади мають надійні драйвера, тому при роботі їх пульсація складає менше 4 відсотків. Це хороший показник. Найбільш затребуваними моделями є прилади на 6 і 8 ват. Використовувати філаментні лампочки можна в будь-яких умовах, так як вони безпечні і підходять практично для всіх джерел світла, чи то люстри або настільна лампа.

    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.