Інформація
Пошук

Світлодіодна стрічка 220V

73.35грн.

41.40грн.

2.25грн.

39.60грн.

44.10грн.

3.00грн.

2.15грн.

2.25грн.

39.60грн.

2.25грн.

57.35грн.

65.10грн.

57.35грн.

Показано з 1 по 13 із 13 (всього 1 сторінок)

Світлодіодна стрічка 220V

    Останнім часом застосування світлодіодної продукції стало не тільки практичним і зручним, а й економічно вигідним способом висвітлення різних приміщень. Популярність світлодіодної стрічки 220 пов'язана з її гнучкістю, багатим вибором світіння, компактним розміром і легкістю в монтажі. На сайті магазину світлотехніки elektreka.com.ua представлений багатий асортимент кабельної та світлодіодної продукції, яку можна придбати за оптовими цінами. Тут можна за доступною ціною стрічку світлодіодну 220V купити і застосувати в якості декоративного і додаткового джерела світла.

    LED-стрічки використовуються для:

     підсвічування різних предметів меблів (фасади кухні, шафи-купе та вітрини);
     створення зовнішньої реклами (вивіски, банери та торгове обладнання);
     декоративного підсвічування різних куточків приміщення;
     поділу простору на окремі зони.

    У житлових інтер'єрах найчастіше використовується світлодіодна стрічка 220В, якій можна підсвічувати важкодоступні місця. Таке джерело світла легко прикріплюється на будь-яку поверхню і володіє великою експлуатаційним терміном. Величезним достоїнством такої освітлювальної продукції є те, що її можна розрізати на шматки необхідної довжини. Світлодіоди мають паралельну схему підключення. Для вологих приміщень підходить силіконова світлодіодна стрічка 12V, яка відрізняється гнучкістю і поміщається в силіконову трубку. Вона захищає світлодіод від вологи.

    Способи монтажу стрічки

    Таке джерело світла монтується двома способами. У першому випадку використовується двосторонній скотч, який наноситься на зворотну сторону стрічки. Завдяки цьому стрічка світлодіодна 220V легко прикріплюється на гіпсокартон, метал та інші матеріали. У другому випадку для монтажних робіт застосовують спеціальні кліпси і профіль.

    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.