Інформація
Пошук

Вилки електричні

3.39грн.

11.31грн.

12.62грн.

11.82грн.

14.36грн.

14.36грн.

15.23грн.

14.36грн.

35.67грн.

29.15грн.

56.55грн.

25.23грн.

47.85грн.

60.90грн.

68.73грн.

82.22грн.

65.25грн.

76.13грн.

Показано з 1 по 18 із 18 (всього 1 сторінок)

Вилки електричні

    Невід'ємною частиною будь-якого електричного приладу є провід і вилка електрична. Без цих елементів неможливо буде підключити прилад до мережі. Як правило, електроінструменти та побутова техніка продаються з готовою системою їх під'єднання до розетки, але бувають ситуації, коли виникає необхідність в заміні окремого компонента, такого як електрична вилка з вимикачем. На сайті elektreka.com.ua представлений великий вибір електротехнічної продукції, а також тут можна купити вилку за доступною оптовою чи роздрібною ціною.

    Такий елемент по своїй конструкції і способу складання поділяється на два види:

     литі вилки;
     розбірні.

    Литі, тобто не розбірні, вилки вважаються найбільш популярними, так як більша частина приладів продається з таким елементом. Вони мають привабливий зовнішній вигляд, відрізняються надійністю і зручні в застосуванні. Єдиний мінус полягає в неремонтоздатність вилок. В даному випадку відсутній контакт, а до штирів провід приєднується за допомогою точкового зварювання. Такий метод з'єднання захищає провід від окислення. При покупці нової вилки слід звертати увагу на маркування. У кожної країни-виробника вона своя. У продажу є виделки з заземленням і без нього.

    Для монтажу електрики всередині приміщення використовують кабель ПВС, експлуатаційний строк якого складає більше 30 років. Такий кабель має гнучкість і високим ступенем стійкості до всіляких пошкоджень. Він використовується при прокладанні мережі в квартирах і будинках. Що стосується вибору освітлювальних приладів, то він величезний. Це можуть бути настінні і настільні світильники, які продаються з проводом і виделкою 220В.

    В якості декоративного освітлення використовують світлодіодну стрічку, яка легко ріжеться на частини необхідної довжини і відрізняється багатою сферою застосування. Стрічку з діодами застосовують для освітлення робочої зони на кухні, для підсвічування фасаду меблів, стелі та інших предметів інтер'єру.

    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.