Інформація
Пошук

Запальнички, кип'ятильники

45.68грн.

58.91грн.

64.89грн.

57.17грн.

48.98грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Запальнички, кип'ятильники

    Магазин Електрики допомагає знайти товари під будь-яку побутову та промислову завдання, сьогодні ми реалізуємо окрему категорію з товарами для будинку і пропонуємо різні кип'ятильники, газові запальнички та супутні товари. Запальнички газові користуються гарним попитом у будь-якої господині, адже їх форма створюється максимально зручною, виріб служить тривалий час і дозволяє позбутися від ряду неприємностей при активації вогню. Практично всі запальнички працюють від газу, який знаходиться в невеликому резервуарі. Натискання на кнопку активує позовом, і при взаємодії з газом виходить вогонь. В залежності від типу запальнички натискання здійснюється кнопкою, коліщатком або важелем. Головна особливість кухонних запальнички в зручності, адже у неї є довгий металевий носик, який треба піднести до конфорці щоб запалити її.

    Стандартна запальничка навіть з невеликою вартістю має ряд переваг. В першу чергу ви не будете її втрачати, адже помітні габарити дозволять тримати вогонь під рукою. Друга перевага в непоганому запасі газу, тому можна використовувати такий товар, не боячись раптового закінчення заправки. Якщо у вас електрична модель, то взагалі можна забути про якісь витрати. Деякі моделі, що працюють від газу або електрики будуть помітно дешевше тих самих сірників, які часто губляться, закінчуються і незручні в обігу.

    Кип'ятильники в інтернет магазині Електрики
Другий товар у даної категорії — електричні кип'ятильники. Раніше ще не використовували електрочайники або інші сучасні прилади, кип'ятильник дозволяв нагріти воду за кілька хвилин. Хороший кип'ятильник дозволить приготувати гарячий чай швидше звичайного чайника або каструлі, а компактні розміри дозволяють використовувати його в самих незручних місцях. Кип'ятильник електричний реалізується нашим магазином оптом і в роздріб, тому ми пропонуємо чималий асортимент і можливість великих поставок.

    Нинішні моделі відрізняються від своїх попередників, адже мають велику потужність, більш безпечні для людини і працюють помітно довше. Якщо ви будете правильно експлуатувати даний прилад, він прослужить вам довго і впевнено. В основі конструкції залишилися ті ж елементи — нагрівальна спіраль і електричний шнур більш товстого перерізу. Спіраль нагрівається при проходженні великої кількості струму, а визначити готовність можна за характерним бульбашок у воді. Досить вийняти кип'ятильник і поставити його в безпечне місце.

    Продаж оптом і в роздріб. Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.