Інформація
Пошук

Кабель ВВГПнг

46.87грн.

19.66грн.

30.70грн.

30.06грн.

71.83грн.

48.03грн.

20.51грн.

31.56грн.

12.61грн.

Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Кабель ВВГПнг

    При монтажі проводки важливими елементами вважаються кабелі і дроти, по яких проходить електричний струм. Їх можна замовити оптом і в роздріб на сайті магазину електрики elektreka.com.ua, де представлений великий вибір кабелів різних марок: ВВГ, ВВГнг, ШВВП, СІП, АВВГ і так далі. Також тут можна придбати світлодіодні лампи, вимикачі, розетки та інші електротехнічні вироби. Для розподілу і подачі електроенергії в установках, в яких напруга становить 0,66 кВ та 1 кВ з частотою 50 Герц, використовують кабель силовий ввг. Він не горить, є хорошим провідником електричної енергії і має доступну ціну. Плюс до всього, його можна використовувати для монтажу системи електропостачання в приміщеннях з вологістю повітря до 98.

    Кабель ввгнг, або силовий провід, використовується в установках стаціонарного типу, у яких номінальна напруга варіюється від 0,66 до 1 або 6 кВт. Також вони підходять для тих ситуацій, коли постійна напруга становить до 1 кВт. Якщо вибирається відкрите прокладання кабелів, то в цьому випадку використовують кабельні канали, за допомогою яких дроти прокладаються по підлозі, стінах і стелі. Кабель-канали захищають провідники від вологи, механічних пошкоджень і ураження струмом. Кабель силовий ввг відносять до універсальних провідникам, так як його можна розміщувати в сухих і вологих приміщеннях. Величезним достоїнством такого кабелю є те, що його застосовують у воді, на суші і на великій висоті. Самими надійними і довговічними вважаються мідні дроти, які не окислюються.

    При виборі кабелю потрібно враховувати такі параметри:

     кількість жил, по яких проходить струм;
     площа перерізу;
     матеріал виготовлення;
     тип ізоляції та інше.

    При влаштуванні системи електропостачання провідники струму в прокладці проходять по стінах, стелі і несучих конструкцій. Для цього використовують кабельне кріплення, який забезпечує надійне і акуратне кріплення провідника до різних поверхонь. Кріплення для кабелю, до якого відносять скоби, кабельні стяжки, зажими і кріплення «ялинка», представляє собою невід'ємний елемент електропроводки.

    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.