Інформація
Пошук

Кабельний канал

34.37грн.

54.81грн.

7.70грн.

4.78грн.

5.67грн.

5.35грн.

19.20грн.

12.80грн.

67.23грн.

23.33грн.

37.83грн.

11.83грн.

5.91грн.

54.76грн.

29.81грн.

43.82грн.

46.74грн.

37.02грн.

23.06грн.

Показано з 1 по 19 із 19 (всього 1 сторінок)

Кабельний канал

    При відкритому способі прокладки кабелів і проводів використовують кабельний канал, який призначається для прокладки силових і слабкострумових електричних комунікацій, що прокладені по підлозі, стелі та стін. Крім усього іншого, кабель канал виконує естетичну функцію, так як заховані в його порожнину проводу виглядають акуратніше і красивіше. На сайті elektreka.com.ua можна кабель канал купити за доступною оптовою чи роздрібною ціною, а також тут представлений найширший асортимент світлодіодних ламп, освітлювальних приладів, кріпильних елементів і інших світлотехнічних виробів. У житлових приміщеннях проводи поміщаються в кабель канал пластиковий, який має посилений корпус і надійно захищає їх від пошкоджень.

    Кабельний канал являє собою закритий профіль, що має трикутний і прямокутний перетин. Він відрізняється плоским підставою, завдяки якому легко закріплюється на зовнішніх поверхнях. Це може бути стелю, підлогу або стіни. Кабель-канал захищає електричний кабель від вологи, псування і несанкціонованого загоряння. Плюс до всього, кабельний канал дозволяє прискорити і спростити роботи з прокладання проводів і кабелів. Такі елементи зустрічаються в адміністративних будівлях, офісах і житлових приміщеннях. При відкритому способі прокладки електромережі можна легко провести ремонт або заміну пошкодженого кабелю.

    Крім пластикового короба для монтажу електропроводки потрібно купити скобу для кабелю, яка служить для надійного кріплення плоских електричних проводів до несучих конструкцій, стельової поверхні стін. Всі ці елементи зроблять відкриту проводку надійною, довговічною і захищеною, так як дроти не можна залишати відкритими, інакше збільшується шанс ураження струмом. У житлових і офісних приміщеннях для прокладки кабелів підійде пластиковий короб, який може мати різні розміри. Корпус з самозатухаючого ПВХ пластику збільшує електробезпека і продовжує експлуатаційний термін служби проводки.

    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.