Інформація
Пошук

Лампи розжарювання

5.20грн.

5.20грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Лампи розжарювання

    Люмінесцентні лампи: види, головні переваги

    Добре продумана система освітлення – важлива складова затишної атмосфери в будь-якому приміщенні. Сьогодні на ринку можна знайти різні лампи, у тому числі і користуються великою популярністю люмінесцентні. Придбати їх реально, не виходячи з дому, для чого достатньо оформити замовлення на сайті «Магазин Електроніки», де також продається світлодіодна лампа груша та світлодіодна лампа куля.

    Різновиди та специфіка люмінесцентних ламп

    Всі люмінесцентні лампb можно умовно розділити на два види. Розглянемо їх докладніше нижче:

• Промислові, забезпечують належний рівень освітлення на підприємствах. Як правило, в таких випадках лампочки вбудовуються в прожектори. Тоді вони можуть висвітлювати велику площу (навіть якщо в приміщенні високі стелі). Люмінесцентні промислові лампи встановлюють навіть на об'єктах хімічної промисловості, але у такому разі використовують особливий їх вид, зокрема, вибухозахищені моделі.
• Побутові, застосовувані у житлових будинках й в офісах. Побутові модифікації можна побачити в різних житлових зонах, від коридорів до кухонь. Деякі з них можуть похвалитися особливою захистом від несприятливого впливу пилу і вологи.

    Люмінесцентні лампи сумісні зі світильниками різних конструкцій (з відкритими, вбудованими, настінними, кутовими, закритими, підвісними, меблевими і не тільки).

    Основні переваги люмінесцентних ламп, нюанси, про які варто знати

    Достоїнств у люмінесцентних лампочок чимало, що і пояснює їх популярність. До основних відносять:

• Хороший показник яскравості світла, а значить, проблем з видимістю не виникне, навіть коли мова зайде про виконання маніпуляцій над дрібними об'єктами (маніпуляцій, вимагають акуратності і точності в рухах).
• Вражаючий експлуатаційний термін. Порівняно із звичайними лампами розжарювання люмінесцентні прослужать вам довго.
• Великий вибір модифікації світильників, сумісних з люмінесцентними лампами. Ви без праці знайдете оптимальний варіант для свого інтер'єру, в якому б стилі не був оформлений.
• Відсутність ризику перегріву колб, що знижує ймовірність пошкодження оздоблювальних матеріалів, розташованих поруч з джерелом світла (наприклад, ймовірність пошкодження натяжної стелі).
• Реальна можливість заощаджувати кошти на оплаті витраченої електроенергії.
• Відсутність проблем з очищенням приладу, з видаленням пилу і бруду.

    Недоліків у люмінесцентних ламп мало. Головним можна назвати наявність всередині колби ртуті.


    Доставка товару по всій Україні.