Інформація
Пошук

Люмінесцентні і галогенні лампи

4.62грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Люмінесцентні і галогенні лампи

    Незважаючи на великий вибір ергономічних джерел світла, люди як і раніше використовують для освітлення приміщень енергозберігаючі люмінесцентні лампи, які прийшли на зміну ламп розжарювання. Вони коштують дорожче, зате володіють:
     високою ефективністю;
     тривалим експлуатаційним терміном служби;
                                    яскравим світінням.

    На відміну від звичайних лампочок, ресурс яких складає всього 1000 годин, лампа економка може працювати до 12 тисяч годин. Вона створює такий же по силі світловий потік, як і стоваттная лампа розжарювання, але споживає всього 20 Вт. Завдяки цьому споживання електроенергії знижується в п'ять разів. На сайті elektreka.com.ua можна купити люмінесцентну енергозберігаючу лампу оптом і в роздріб, вибір якої залежить від типу цоколя і кольору світіння. Такі джерела світла оснащуються двома видами цоколя: Е14 і Е27. Вони підходять практично для всіх сучасних освітлювальних приладів.

    У робочому режимі лампа «економка» нагрівається в два рази слабкіше, завдяки чому її можна встановлювати прилади і конструкції, які відрізняються чутливістю до нагрівання. Про поверхня такої лампи неможливо обпектися на відміну від традиційних лампочок розжарювання, які після декількох годин роботи сильно нагріваються. За формою енергозберігаючі лампи можуть бути кулястими, спіралеподібними, а також виконаними у вигляді свічки і букви «U».

    У продажу представлений великий вибір ламп від вітчизняних та зарубіжних виробників. Купуючи люмінесцентні лампи для дому, слід звертати увагу на розмір колби, щоб вона підійшла до конкретного осветительному приладу. На упаковці виробу є термін служби і потужність приладу. Колірна температура ламп також різноманітна і вимірюється у Кельвінах. Для людського ока нормальною є колірна температура 2700 K. Таку лампу можна купити для дитячої кімнати, спальні і вітальні.


Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.