Інформація
Пошук

Дискові пили

2 751.33грн.

2 925.47грн.

1 990.50грн.

2 144.00грн.

3 969.75грн.

3 068.60грн.

2 245.00грн.

Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)

Дискові пили

    Такий промисловий інструмент, як дискова пила, дозволяє швидко і легко різати ламінат, стружкову плиту, алюміній. Незамінним даний агрегат є і для тих, хто займається виготовленням великих виробів з дерева. Сьогодні це пристрій, як і болгарки і т. д., доступний на ринку в різних варіантах ваги, розміру, потужності і функціональності.

    Різновиди дискових пив

    Класифікувати дискову пилу можна, враховуючи її технічні характеристики. В рамках даної класифікації виділяють:

• Дискову пилку для роботи з металом. Такий агрегат справляється з різкою не тільки тонких листів, але і конструкцій і деталей різної форми і ваги. Даний прилад вважають універсальним, так як він підходить і для обробки інших матеріалів, в тому числі полімеру, пластика. Цікаво, що в комплекті з такою пилкою йде не абразивний круг, а зубчастий твердосплавний диск, якому під силу розпиляти сталь, жерсть і т. д.
• Заглибна модель. Уже виходячи з назви можна зрозуміти, що цей інструмент без проблем врізається в поверхню оброблюваного матеріалу. При цьому якісна пила гарантує максимально точний пропив (навіть якщо мова йде про багатошаровому аркуші, конструкції, тощо).
• Акумуляторна пила. Цей інструмент може похвалитися безліччю переваг, серед яких основним вважається можливість не прив'язуватися до мережі. Такий пристрій оснащується ємною сучасної батарей, здатної надійно зберігати заряд, що надає оператору можливість експлуатувати агрегат довго. Крім цього його цінують за мобільність і хорошу ергономіку, якою не можуть похвалитися багато інших дискові пили і інший ріжучий інструментарій.

    Як вибрати дискову пилу

    Як і штроборізи, дискові пили вибирають, оцінюючи основні їх параметри. В першу чергу експерти радять звернути увагу на:

• Розмір дисків, з якими сумісна пила. Діаметр цього елемента визначає спектр роботи, яку може виконати оператор.
• Потужність. Чим більше вона, тим краще інструмент працює з великими дисками. Крім того, чим вище цей показник, тим краще він обробляє тверді матеріали.
• Швидкість обертання ріжучого елемента. Пили з високим числом обертів ріжуть навіть найміцніші матеріали швидко і без втрати якості.

    Знайти оптимальний для себе варіант легко на сайті перевіреного постачальника, в асортименті компанії «Магазин Електрики».


    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.