Інформація
Пошук

Кріплення ялинка

16.31грн.

24.54грн.

16.31грн.

9.89грн.

14.57грн.

14.57грн.

16.31грн.

14.57грн.

16.31грн.

14.57грн.

14.57грн.

Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)

Кріплення ялинка

    При ремонті або монтажі проводки проводи і кабелі прикріплюються до різних поверхонь. Для цього використовують кабельне кріплення, величезний вибір якого представлений на сайті elektreka.com.ua, де можна придбати не тільки кріплення ялинку, але і кабельну продукцію оптом і в роздріб. Також на цьому сайті продаються освітлювальні прилади, лампочки і автоматика. Кріплення ялинка для кабелю вважається популярним кріпильним елементом, який служить для кріплення проводів на стелю і стіни.

    Також кріплення «ялинка» використовується в тих випадках, коли при установці потужної техніки виникає необхідність у протягуванні окремої лінії від електричного щитка, який служить для захисту мережі при перевантаженнях і короткого замикання. Дюбель ялинка для плоского кабелю вставляється в попередньо зроблене в стіні отвір. Такий вид кріплення практично непомітний, тому він відмінно підходить для відкритої проводки і має на кінцях характерні відгалуження, які завдяки своїй пружності будуть міцно триматися в стіні. Під час електромонтажних робіт використовують два види дюбель хомута ялинка:

     плоский;
     круглий.

    Перший призначений для фіксації плоских кабелів, а другий – для круглих. Подібні вироби мають різну форму в залежності від типу дроту, який використовується при влаштуванні системи електропостачання. Як правило, кабельний кріплення використовується для фіксації проводів на різних поверхнях і перекриттях без використання гофр і металорукавів, які підходять для відкритого типу проводки і захищають її від механічних пошкоджень. Дюбель ялинка монтується досить просто. Для цього в стіні або стелі проробляється отвір потрібного діаметру, після чого в кліпсу поміщається кабель, кінці якого заправляються в отвір і вставляються. В результаті кріплення виходить міцним і акуратним.

    Загальні правила при відкритому або прихованому способі прокладки кабелю:

     кріпильні деталі повинні знаходитися на відстані один від одного від 40 до 50 см;
     кабель слід укладати рівно і без горбів;
     всі дюбелі, саморізи і гвинти вкручуються до упору.

    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.