Інформація
Пошук

Що таке дропшиппінг?

    Дропшиппінг - метод управління ланцюгом постачання, при якій посередник здійснює роздрібну торгівлю без проміжного зберігання товарів на своєму складі.
    Щоб відкрити магазин і почати продавати, не потрібно ні виробництва, ні складу. Всі питання логістики та зберігання товарів вирішуємо ми, ваше завдання — залучати клієнтів, отримувати замовлення та передавати їх нам на відправку.

Як це працює?

    Наш інтернет-магазин надає всім дропшипперам оптову ціну, відповідно Ваша прибуток це різниця між ціною яку ви вказали продажною і нашої оптовою. Ви можете використовувати роздрібну ціну з нашого сайту або робити свою націнку збільшуючи прибуток.

    Ви приймаєте замовлення у клієнта, дізнаєтеся всі дані для відправки та оплати після чого передаєте замовлення нам. Ми пакуємо товар та висилаємо його з нашого складу.

Наші перевагиЯк оформити замовлення?

    Оформляти замовлення можна будь-яким зручним Вам способом. Наприклад, через сайт, по телефону, за допомогою Viber або Telegramm. Так само Ви можете запропонувати свій спосіб оформлення замовлення. При оформленні замовлення обов'язково потрібно вказувати номер телефону дропшиппера для його ідентифікації!

Як оплатити замовлення?

    Покупець може оплатити товар наступними способами:
  • Накладений платіж. Сума до оплати вказується повна. Після того як покупець забрав посилку Вам нараховується різниця між Вашою ціною і сумою сплаченій отримувачем.
  • Оплата за безготівковим розрахунком (через рахунок фактуру) без ПДВ. У разі такої оплати необхідно взяти реквізити у платника щоб виставити рахунок: повне найменування організації або особи платника, ЭДРПОУ та контактну особу. Після створення рахунку, висилаємо його Вам, щоб Ви передали його покупцеві. Відправка товару здійснюється після отримання оплати. У разі оплати за безготівковим розрахунком різниця виплачується відразу після оплати.
  • На Вашу банківську карту. В такому випадку Ви оплачуєте нам тільки суму замовлення, різниця залишається у Вас. Відправка товару відбувається після отримання оплати за замовлення.
  • З Вашого балансу накопиченого за допомогою грошових переказів.

    Мінімальна сума для виплат: 100грн. Виплати здійснюються на карту Приват Банку, за запитом, не пізніше 3 трьох робочих днів (зазвичай протягом доби).
Виписка-звіт по замовленнях буде відправлятись на вашу електронну пошту щодня, якщо були замовлення.

Як можна отримати товар?

    Доставка можлива всіма способами, зазначеними у нас на сайті: Нова Пошта, Justin, Делівері або Укрпошта. Грошовим переказом можлива відправка тільки Новою Поштою. Зверніть увагу, посилки, надіслані Новою Поштою і Justin безкоштовно зберігаються у відділенні 5 днів, після чого автоматично повертається нам. При необхідності можна подовжити термін зберігання Новою Поштою за рахунок одержувача, за Justin-ом продовжити зберігання не можна.

    Замовлення оформлені до 14:00 і оплачені, у випадку з передоплатою, їдуть в день замовлення.

Що ми кладемо в посилки?

    Ми кладемо в посилку тільки товар, без накладних, візиток і т. д. СМС розсилка з номерами декларацій безкоштовна, здійснюється в день відправки замовлення приблизно після 17:00 клієнту і дропшипперу. Повідомлення клієнту містить тільки номер товарно-транспортної накладної перевізника і орієнтовну дату прибуття засновану на даних перевізника. Повідомлення дропшипперу містить номер ТТН, ПІБ та номер теефону одержувача. Альфа ім'я повідомлень "Elektreka".

Де брати товар і опис?

    Після реєстрації на вказану Вами електронну пошту прийде лист, в якому будуть посилання на автоматично оновлювані вивантаження у форматі .xml та .csv, підготовлені відразу для декількох популярних платформ, для швидкого завантаження наших товарів щоб почати продавати.
Якщо на Вашій платформі немає можливості завантажити товари пакетно, Ви можете самостійно брати і використовувати фотографії і опис товарів з нашого сайту.


Як бути з браками?

Гарантійні умови та умови повернення знаходяться за посиланням. Перед відправкою весь товар перевіряється на працездатність. Протягом 14 днів обмін браку відбувається повністю за наш рахунок, протягом гарантійного терміну 50/50 з покупцем. Реквізити для відправки браків Ви можете отримати у наших менеджерів.

Як почати?

    Для того щоб почати співпрацю з дропшиппінгу зв'яжіться з нашим менеджером будь-яким зручним способом і ми зареєструємо Вас в системі. Також можна заповнити форму для реєстрації натиснувши кнопку нижче. Для реєстрації необхідний номер телефону, ПІБ та електронна пошта.