Інформація
Пошук

Що таке дропшиппінг?

    Дропшиппінг - метод управління ланцюгом постачання, при якій посередник здійснює роздрібну торгівлю без проміжного зберігання товарів на своєму складі.
    Щоб відкрити магазин і почати продавати, не потрібно ні виробництва, ні складу. Всі питання логістики та зберігання товарів вирішуємо ми, ваше завдання — залучати клієнтів, отримувати замовлення та передавати їх нам на відправку.

Як це працює?

    Наш інтернет-магазин надає всім дропшипперам оптову ціну, відповідно Ваш прибуток це різниця між ціною яку ви вказали продажною і нашої оптовою. Ви можете використовувати роздрібну ціну з нашого сайту або робити свою націнку збільшуючи прибуток.

    Ви приймаєте замовлення у клієнта, дізнаєтеся всі дані для відправки та оплати після чого передаєте замовлення нам. Ми пакуємо товар та висилаємо його з нашого складу.

Наші перевагиЯк почати?

    Для того щоб почати співпрацю по дропшиппінгу необхідно зареєструватися на сайті. При реєстрації не використовуйте авторизацію через соц. мережі, заповніть дані вручну та оберіть групу покупця "Дропшиппер". Після реєстрації ми активуємо Ваш аккаунт протягом робочого дня і надішлемо повідомлення на електронну пошту з докладними інструкціями.