Інформація
Пошук

Що таке дропшиппінг?

    Дропшиппінг - метод управління ланцюгом постачання, при якій посередник здійснює роздрібну торгівлю без проміжного зберігання товарів на своєму складі.
    Щоб відкрити магазин і почати продавати, не потрібно ні виробництва, ні складу. Всі питання логістики та зберігання товарів вирішуємо ми, ваше завдання — залучати клієнтів, отримувати замовлення та передавати їх нам на відправку.

   Дропшиппінгом може займатися хто завгодно. Це може бути підробіток в будь-який час, бо для підтвердження замовлення можна використовувати месенджери та необов'язково розмовляти з клієнтом, також це може бути основним заробітком. Ви також можете співпрацювати з іншими інтернет магазинами по дропшиппінгу розширюючи свій асортимент в геометричній прогресії й збільшувати свій заробіток в рази.

    Як це працює?

    Наш інтернет-магазин надає всім дропшипперам гуртову ціну, відповідно Ваш прибуток це різниця між ціною яку ви вказали продажною і нашої гуртовою. Ви можете використовувати роздрібну ціну з нашого сайту або робити свою націнку збільшуючи прибуток. Ми не стягуємо з дропшипперів комісію та оплату за можливість працювати з нами - це абсолютно безплатно.

    Ви приймаєте замовлення у клієнта, дізнаєтеся всі дані для відправки та оплати після чого передаєте замовлення нам. Ми пакуємо товар та висилаємо його з нашого складу.

    Наші переваги    Як почати?

    Для того, щоб почати співпрацю по дропшиппінгу необхідно зареєструватися на сайті. При реєстрації не використовуйте авторизацію через соц. мережі, заповніть дані вручну та оберіть групу покупця "Дропшиппер". Після реєстрації ми активуємо Ваш обліковий запис протягом робочого дня і надішлемо повідомлення на електронну пошту з докладними інструкціями по роботі з нами.