Інформація
Пошук

Паяльники та комплектуючі

199.26грн.

239.22грн.

287.46грн.

18.90грн.

73.99грн.

78.34грн.

88.20грн.

103.01грн.

111.15грн.

Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Паяльники та комплектуючі

В електротехнічній сфері багатьом користувачам не обійтися без паяльника, адже саме він дозволяє надійно з'єднати багато дроти з платою. Класичний паяльник виглядає як пристрій, що має спіраль нагрівається. Саме вона дозволяє розплавити флюс або припій і доставити його на місце контакту. Якісний паяльник без проблем виконує такі функції, але є певні різновиди з різною складністю і технологією роботи. Наш магазин elektreka.com.ua вже представив чимало позицій електричних виробів, на черзі обов'язковий інструмент для будь-якого господаря. В даній категорії представлені паяльники та комплектуючі до них, можна знайти не тільки класичні моделі, але і різні допрацьовані або повноцінні станції. Також зверніть увагу, в наявності припій і флюс хорошої якості.

У паяльника робоча частина називається «жало», саме воно нагрівається шляхом подачі електричного струму. Досить популярним вважається електричний паяльник з нагріванням з ніхрому, основним нагрівальним елементом виступає саме ніхром. У більш сучасних моделях передбачений датчик, який не дозволяє спіралі перегріватися, і коли температура перевищується, датчик вимикає на час паяльник. У найпростіших моделях спіраль намотана на нагріваючи стрижень, а в більш дорогих вона вбудована безпосередньо в ізолятори.

Популярною різновидом вважаються електропаяльники, у них є нагрівальний елемент, який виконує свою дію від струму. Працювати може безпосередньо через мережу, понижуючий трансформатор або портативний акумулятор. На нашому сайті представлені відмінні моделі високої якості, знайти можна під ваш бюджет і наміри. Можемо порадити хороші електричні моделі, що працюють за стандартним методом. Також не варто забувати про дугове різновид паяльника. Нагрівальним елементом служить електрична дуга, вона з'являється між електродом, який розташований між наконечником. Якщо подавати на такий пристрій живлення 24 В, то нагрітися до температури 500 градусів він зможе за 3 хвилини. При цьому характеристики споживаної потужності будуть в межах 1,5-2,0 кВт.

Паяльники вже продаються оптом і в роздріб, ми готові запропонувати кожному клієнту вигідну вартість і можливість відправити товар Україні. Паяльники представлені від перевірених брендів і продаються повністю робітниками. Припій і флюс також гідної якості і повністю відповідають усім сучасним вимогам.

Продаж оптом і в роздріб. Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.