Інформація
Пошук

Диски відрізні та шліфувальні

284.00грн.

290.00грн.

233.42грн.

46.41грн.

462.00грн.

15.00грн.

28.00грн.

28.00грн.

46.00грн.

57.00грн.

28.00грн.

Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)

Диски відрізні та шліфувальні

    Кожен хто працює з болгаркою, знає, що основним робочим елементом тут виступає диск. Він буває різного типу і створюється з різних матеріалів, стандартно болгарка призначена для різання металу. Тому стандартний тип це відрізний диск, може бути різного діаметру, товщини і якості. За допомогою дисків можна виконувати роботи по штробленню, пилянню, зняття фарби і навіть зачищення поверхонь. Наш магазин Електрики пропонує купити диск відрізний самого різного типу, у нас дуже великий асортимент з постійним поповненням. Якщо ви раніше використовували відрізний диск, то при досягненні великий вироблення з'являється ризик травми, адже пиляти малим діаметром небезпечно.

    Перед вибором потрібного варіанту слід ознайомитися основними видами. Диски бувають відрізними, шліфувальними, полірувальними, заточними і обдирочными. Стандартними звичайно ж вважаються відрізні диски з абразивного матеріалу, товщину і діаметр підбираєте ви виходячи з майбутньої роботи. Якщо різати потрібно в більш важких місцях, підходять моделі з формою тарілки з більш щільним кріпленням. Чим товще використовуваний коло, тим ефективніше буде виконуватися робота. Але тонкі диски призначені для акуратної роботи, наприклад з листовим металом або тонкими трубами. Якщо пиляти потрібно чавунні труби або рейки, товщина круга повинна бути від 3 мм.

    Ми довгий час працюємо з виробниками інструменту та комплектуючих до них, тепер представили відрізні та шліфувальні диски бренду Matrix. Перевірена якість за мінімальні гроші. При виборі звертайте увагу на характеристики, основні вказані в назві товару. Наприклад, діаметр буває від 125 до 230 мм, а внутрішнє кільце стандартно йде з діаметром 22,2 мм. тобто якщо кріплення диска до будь болгарки буде однаковим, діаметр може не підійти, диск просто не влізе через захисний кожух. В магазині Електрики крім стандартних абразивних моделей представлені алмазні варіанти, дуже гарна якість і лояльна ціна. Обов'язково при виборі дивіться на спосіб застосування, адже бувають різновиди для сухого або вологого різання.

    Що стосується діаметру, то побутові моделі мають 125 або 115 мм, до середнього або напівпрофесійному класу можна віднести діаметр від 150 до 180 мм. І нарешті, професійний діаметр становить 230 мм і дозволяє різати великі металеві деталі.


    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.