Інформація
Пошук

Наждачний папір

Наждачний папір

    Якщо вас чекають завдання по шліфовці різної поверхні, то не обійтися без спеціального інструменту. Особливо якщо оброблювана площа достатнього розміру, тоді доводиться задіяти стрічкові шліфмашини або подібний інструмент. А робочою частиною у них виступає наждачний папір, яку наш магазин Електрики вже представив за дуже вигідними цінами. Ми працюємо на ринку тривалий час і вже реалізували різну продукцію, пов'язану з ремонтом та інструментами. Наждачний папір представлена як стандартного типу у вигляді листа, так і стрічкового типу. Вибирається певної зернистості, діаметра і розмірів, тому дивіться характеристики товару і вибирайте підходящий.

    Наждачка-це абразивний папір, яка має гнучку основу і дозволяє обробляти різні матеріали до максимальної гладкості і рівності. В залежності від оброблюваної поверхні, наждак вибирається під деревину, метал, пластик, скло. Досить часто стандартний варіант застосовують для зачищення штукатурки або шпаклівки, але по можливості використовуйте шлифовочную сітку. В магазині електрики можна купити наждачний папір оптом і в роздріб, ціна дуже вигідна, а асортимент дозволить підібрати продукцію під ваші задачі. Різна зернистість, багато варіантів під стрічкову шліфувальну машину.

    Абразив наждачного паперу-це невеликі зерна різних твердих матеріалів. Вони наклеюються на поверхню, найбільш дешева це паперова поверхню, дорожче і якісніше — тканинна. Якщо потрібен максимальний результат і належить робота з вологою поверхнею, кращим варіантом стане наждачка на поліетиленовій основі. Іноді зустрічається просто водостійка паперова основа. Якщо підібрати варіант правильної зернистості, вдається створити максимально гладку поверхню.

    На даний момент виробники випускають моделі під різні цілі і інструмент, тому найбільш затребуваними вважаються:

• Рулонна або на листках, стандартний варіант для будь-яких цілей.
• Абразивні круги, можуть встановлюватися на насадки різних машин. Серед них шліфувальні, дрилі, болгарки. Пропонуються просто у формі кола, можуть бути з липучками, пелюсткового типу.
• Стрічки для шліфувальних машин. Мають форму, створену спеціально під шліфувальні машинки, тому купуються саме під такий інструмент.

    Вибираючи товар у нашому магазині Електрики, ви отримуєте максимальну якість і товар перевірених брендів.


    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.

У цій категорії немає товарів.