Інформація
Пошук

Кабель Вита Пара і ТБ

3.66грн.

5.47грн.

5.33грн.

11.48грн.

13.27грн.

9.90грн.

6.80грн.

3.73грн.

26.45грн.

5.22грн.

11.60грн.

4.82грн.

9.05грн.

6.75грн.

Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)

Кабель Вита Пара і ТБ

    Сьогодні багато людей переходять на цифровий формат телебачення або ж встановлюють супутникові антени, для яких використовують спеціальний ТВ кабель.
        
У магазинах електрики телевізійні кабелі називають коаксіальними, які складаються з:

     диелектрика;
     зовнішнього провідника;
     оболонки;
     центральної жили.

    Якщо стару лінію не змінювати, то виникнуть проблеми в налаштуванні приймача, а також з'явиться брижі на екрані телевізора або ж спостерігатиметься нестійкий зображення. Першопричина таких неприємностей криється в тому, що стара лінія не відповідає новим експлуатаційним вимогам, тобто її характеристики не збігаються з частотами джерел сигналу. В цьому випадку потрібно міняти старий провід на телевізійний кабель, який можна купити оптом і уроздріб на сайті elektreka.com.ua, де представлений багатий асортимент кабельної та освітлювальної продукції. Також важливо подбати про монтаж захисних пристроїв, які забезпечать безпечну роботу електромережі та усіх побутових приладів.

    До таких пристроїв відносять реле напруги, яке захищає всю електротехніку (телевізор, холодильник, пральну машинку і так далі) від згоряння і виходу з ладу при зниженні або підвищенні напруги. Реле вирівнює напругу і робить його придатним для експлуатації. Щоб кабель ТВ купити, слід знати основні правила вибору і враховувати такі параметри:

     тип телевізійного сигналу (цифровий або аналоговий);
     наявність поворотів і кутів;
     відстань від антени до телевізора;
     тип проводки;
     місце, де прокладений кабель.

    Вибираючи коаксіальний кабель, потрібно добре оглянути його оболонку, яка може бути чорною або білою. Перший варіант оболонки виконаний з полівінілхлориду, а другий – з поліетилену. Слід пам'ятати про те, що чим товще захисний шар, тим довше прослужить кабель. Щоб перегляд улюбленої телепередачі не був затьмарений поганою якістю зображення, крім ТВ кабелю, слід придбати світлодіодні лампи, які змінюють відтінок світіння і створюють всередині приміщення сприятливу атмосферу. Телевізор краще всього дивитися, коли в кімнаті приглушене світло, який можна зробити за допомогою світлодіодних освітлювальних приладів.

    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.