Інформація
Пошук

Світильники вуличні

384.98грн.

180.96грн.

180.96грн.

363.23грн.

409.77грн.

409.77грн.

379.76грн.

408.03грн.

472.41грн.

569.42грн.

695.13грн.

528.09грн.

406.73грн.

380.63грн.

Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)

Світильники вуличні

    Серед найпопулярніших джерел світла для організації освітлення на вулиці слід виділити вуличні світильники, які мають різну форму, яскравість світіння і відрізняються по потужності. На сайті elektreka.com.ua можна купити вуличні led світильники для освітлення присадибних ділянок, прибудинкових територій, підприємств, автостоянок та інших об'єктів оптом і в роздріб. Такі світильники, як правило, прикріплюються на стовпи і яскраво відтворюють світіння. Вони висвітлюють більшу за площею територію і забезпечують хорошу видимість в темний час доби. Плюс до всього, вуличні світильники використовуються в ландшафтному дизайні і створюють комфортні умови на ділянці.

    Вуличні LED-прилади в ландшафтному дизайні

    Світильники лід вуличні використовують для організації освітлення в саду, створюючи безпечні умови для пересування вночі по приватній території. Завдяки багатій колірній палітрі освітлювальні прилади можуть світити різними кольорами: синій, червоний, зелений і так далі. При виборі вуличного світлотехнічного приладу слід враховувати:

     потужність і дизайн;
     спосіб установки;
     кількість і форму плафонів.

    Самими економними є вуличні світлодіодні світильники, які споживають мало електроенергії, не нагріваються і можуть працювати більше п'яти років. Світлодіодні лампи як не можна краще підходять для організації основного освітлення і підсвічування окремих ділянок присадибної території. Вони створюють різні декоративні ефекти, прикрашаючи собою сад, квітник, ставок та інші об'єкти на ділянці. В магазині світлотехніки можна вуличні світильники купити і використовувати при організації ландшафтного дизайну. Для цього застосовують різні світлотехнічні прилади. Наприклад, для освітлення територій з великою площею застосовують світильники торшерного типу, а для підсвічування фасаду житлових будинків підійдуть настінні прилади.

    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.